ساخت ماهواره در دانشگاه آزاد اسلامی

دریافت خبر : یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۳
ساخت ماهواره در دانشگاه آزاد اسلامی
اقتصاد ایران: تهران- ایرنا- رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی از ساخت ماهواره در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه گروه علمی ایرنا از دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر حبیب الله آراسته راد درباره همکاری پژوهشگران در پروژه های کاربردی گفت: رویکرد دانشگاه آزاد اسلامی در مدیریت جدید مساله محوری است، در پی این هدف باشگاه پژوهشگران جوان نیز خود را ملزم به حرکت در این مسیر می داند.
وی افزود: قبل از نهایی شدن آیین نامه اجرایی باشگاه در مدل جدید سراغ موضوعات و مسائل کوچک رفتیم و در این مسیر از پژوهشگران دانشگاه و استعدادهای درخشان بهره گرفتیم.
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: سعی کرده ایم کار پژوهش را از آخرین مرحله در دستور کار قرار دهیم. قبلا پژوهشگران طرحی را اجرا می کردند اما بازاری برای آن نبود و تبدیل به مقاله می شد، ولی اکنون ما ابتدا به کمک متخصصان فن بازار طرح ها را تعیین می کنیم بعد به دنبال ساخت می رویم.
آراسته راد افزود: گروه هایی از پژوهشگران دانشگاه در موضوعاتی نظیر فناوری اطلاعات همچنین ساخت سخت افزارهایی همچون ویلچر (صندلی چرخدار) هوشمند فعال هستند، همچنین ساخت ماهواره نیز شروع شده، ولی زمانبر است و برای به نتیجه رسیدن باید مدت ...

[ مشاهده متن کامل ساخت ماهواره در دانشگاه آزاد اسلامی اکو نیوز ]