تنها عیب پرشیچ از نگاه اسطوره بایرن

ایسنا چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۹:۵۷
بازیکن سابق بایرن مونیخ و تیم ملی فوتبال آلمان به ستایش از ایوان پرشیچ پرداخت و او را خرید خوبی برای بایرن دانست البته یک عیب هم از او برشمرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از بیلد، بایرن مونیخ در ادامه فصل نقل و انتقالات تابستانی با ایوان پرشیچ هافبک کروات اینتر با قراردادی یک ساله و به صورت قرضی به توافق نهایی رسید و او را جذب کرد. لوتار ماتئوس، اسطوره بایرن مونیخ و تیم ملی فوتبال آلمان به ستایش از ایوان پرشیچ پرداخت و او را خرید خوبی برای بایرن دانست و البته یک عیب هم از او برشمرد.
ماتئوس گفت: تنها ایرادی که می توان از پرشیچ گرفت این است که او با توجه به اینکه ۳۰ سال سن دارد سرعت پایین تری نسبت به لروی سانه و کینگسلی کومان دارد و این باعث می شود که در ضد حملات نتواند عملکرد خوبی از خود نشان دهد.
او ادامه داد: پرشیچ خرید خوبی برای بایرن خواهد بود. او شناخت بسیار خوبی از بوندسلیگا دارد و زبان آلمانی را هم بلد است و مهم تر اینکه رابطه خوبی با کواچ، سرمربی تیم دارد. پرشیچ فاکتورهایی دارد که باعث می شود او در بایرن عملکرد خوبی از خود نشان دهد و خرید بسیار خوبی برای تیمش باشد. او توانایی دریبل خوبی دارد و پیش بینی می کنم که فصل خوبی را با بایرن تجربه کند.

سرخط اخبار