آزادگان سفیران معنوی و نماد صابران انقلابی هستند

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۱
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه خوی گفت: آزادگان در دوران اسارت با مقاومت و امروز نیز با قبول مسئولیت در صحنه های اجتماعی، سازندگی و ... سفیران معنوی انقلاب اسلامی هستند.

به گزارش خبرگزاری بسیج آذربایجان غربی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه خوی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج آذربایجان غربی ضمن گرامی داشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی خاطرنشان کرد: 26مرداد ماه در تاریخ ایران یادآور روزی است که لحظه به لحظه اش خاطرات شیرینی است از انسان های والایی که حماسه، مقاومت و ایستادگی را به عینه به جهانیان نشان دادند و اعلام کردند که به عنوان رزمنده اسلام تربیت یافته مکتب ولایت فقیه در هشت سال دفاع مقدس هستند.
این مسئول افزود: آزادگان از عزت، ناموس و شرف ایران اسلامی در زندان های بعثی ها دفاع کردند و مایه افتخار و سربلندی ایران اسلامی بودند.
وی ابراز داشت: آنچه در زندان مخوف رژیم بعث عراق آزادگان را سرزنده نگه داشته بود ایمان راسخ به خدا و برگزاری برنامه های فرهنگی بود که باعث می شد در برابر همه فشارهای جسمی و روحی دشمنان ایستادگی کنند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه خوی در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای آزادگان اسلام گفت: ملت ما باید همانند آزادگان صبورتر از سنگ صبور و راضی ترین افراد به قضای الهی باشند.
انتهای پیام

[ مشاهده متن کامل آزادگان سفیران معنوی و نماد صابران انقلابی هستند بسیج نیوز ]