اردبیل|۳۱۲ دانش آموز پارس آبادی به اردوهای راهیان نور اعزام شدند

دریافت خبر : دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۴
اردبیل|۳۱۲ دانش آموز پارس آبادی به اردوهای راهیان نور اعزام شدند
فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد گفت: ۳۱۲ نفراز دانش آموزان مدارس شهرستان مرزی پارس آباد مغان روز دوشنبه در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اعزام شدند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از پارس آباد ، سرهنگ پاسدار حسن نوری بعد از ظهر امروز در حاشیه اعزام کاروان راهیان نور اظهار داشت: 312 نفراز دانش آموزان مدارس شهرستان مرزی پارس آباد مغان روز دوشنبه در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اعزام شدند.
وی بیان کرد: این چهارمین کاروان اعزامی در سال 97 از شهرستان پارس آباد است که به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اعزام شدند که متشکل از دو کاروان خواهران و دو کاروان برادران بوده است.
فرمانده سپاه پارس آباد تصریح کرد: تاکنون یک هزار و 248 از دانش آموزان دختر و پسر شهرستان پارس آباد در قالب 28 دستگاه اتوبوس عازم مناطق عملیاتی شمال غرب کشور شده است.
نوری اظهار کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مولفه اصلی و راه شهدای والامقام کشورمان است که اردوهای راهیان نور فرصتی بسیار مناسب برای تبیین رشادت ها و دلاوری های رزمندگان است و در این زمینه باید نسل جوان و امروزی با این مهم آشنا شوند و از نزدیک در جریان رشادت های رزمندگان قرار بگیرند.
وی بیان کرد: زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای والامقام کشورمان یک وظیفه و رسالت خطیر ...

[ مشاهده متن کامل اردبیل|۳۱۲ دانش آموز پارس آبادی به اردوهای راهیان نور اعزام شدند خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار استانها
آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم