طرح تبدیل شهرهای شرق اصفهان به شهرستان در انتظار عملیاتی شدن؛ از دولت دهم قول گرفتیم

خبرگزاری تسنیم چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح تبدیل شهرهای شرق اصفهان به شهرستان در انتظار عملیاتی شدن است گفت: ضرورت ارتباط مردم با مرکز شهر بر کسی مخفی نیست و به این منظور تلاش های فراوانی صورت گرفته است.

- اخبار استانها -
حجت الاسلام احمد سالک در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان ، از به نتیجه رسیدن برخی اقدامات برای تبدیل شهرهای شرق اصفهان به شهرستان خبر داد و اظهار داشت: یکی از کسانی که در ارتباط با تبدیل شهرهای شرق اصفهان به شهرستان تلاش گسترده ای در طول 20 سال گذشته انجام داده است شخص بنده بودم که بعضاً به نتیجه خواهند رسید و ما امیدواریم بعد از سال ها تلاش تنها راهی که مصوبه هیئت دولت است هر چه زودتر عملیاتی شود.
وی با اشاره به علل اهمیت اجرا شدن این موضوع عنوان کرد: ضرورت ارتباط مردم با مرکز شهر بر کسی پوشیده نیست اما پشت سر گذاشتن بیش از 110 کیلومتر برای مسائلی که در شهر وجود دارد و در آنجا نیست انصافاً برای مردم کار بسیاری سختی است.
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این مسائل اعم از امکانات بهداشتی، ثبتی و اداری، آزمایشگاهی و غیره هستند که به این منظور تلاش هایی در زمینه ارتقا شهر به شهرستان و در نتیجه وجود فرمانداری در این منطقه، احیا اداراتی که بتوانند پاسخگو نیازهای مردم در سایه فرمانداری باشند و استقلال منطقه در سایه شهرستان شدن که مطلب بسیار مهمی است، صورت گرفته است.
سرپرست فرمانداری اصفهان منصوب شد
موافقت با ایجاد شهرستان بمپور در سیستان و بلوچستان
شیراز| ایجاد شهرستان کوه چنار هیچ خدشه ای به کازرون وارد نمی کند
وی در ارتباط با بهبود وضعیت توزیع عادلانه امکانات بین شهروندان پس از تبدیل شهرهای اصفهان به شهرستان بیان کرد: بی تردید بعد از اجرای این مصوبه عدالت در توزیع امکانات رعایت می شود کما اینکه بیمارستان احداث شده در ورزنه می تواند بسیاری از معضلات مردم در منطقه را تضمین ...

سرخط اخبار