ضعیف ترین برنده گلدن گلوب چه کسی بود؟

اعتماد آنلاین شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۰

اعتمادآنلاین|  فیلم «راپسودی بوهمی» به کارگردانی «برایان سینگر» در حالی امسال جایزه بهترین فیلم درام جوایز گلدن گلوب را دریافت کرد که ضعیف ترین فیلمی است که در 30 سال اخیر این جایزه را به خود اختصاص می دهد. 
نمره فیلم «راپسودی بوهمی» در سایت « راتن تومیتوز» از سوی منتقدین فقط 62 درصد است، این در حالی است که آخرین بار در سال 1985 بود که فیلم «خارج از آفریقا» ساخته «سیدنی پولاک» موفق شده بود با نمره 60 درصد برنده جایزه گلدن گلوب بهترین فیلم درام شود. 
هنوز بسیاری بر این عقیده هستند که جایزه بهترین فیلم گلدن گلوب امسال باید به یکی از فیلم های « ستاره ای متولد شده است» و یا « پلنگ سیاه» تعلق می گرفت و فیلم « کتاب سبز» که یکی از شانس های اصلی گلدن گلوب بهترین فیلم امسال بود نیز نمره 81 درصد را از «راتن تومیتوز» دریافت کرده بود. 
فیلم «راپسودی بوهمی» علاوه بر کسب جایزه بهترین فیلم درام، جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد را نیز برای «رامی مالک» به ارمغان آورد. 
این فیلم به کارگردانی « برایان سینگر» و نویسندگی « آنتونی مک کارتن»، روایتگر زندگی رهبر گروه موسیقی «کوئین» است و « رامی مالک» نقش اصلی آن را بر عهده دارد.
« برایان می» و « راجر تیلور» دو نفر از اعضای گروه « کوئین» نیز در ساخت این فیلم سینمایی همکاری کردند. 
منبع: ایسنا

سرخط اخبار