سرمربی الکویت: امیدوارم حضورمان در لیگ قهرمانان آسیا با پیروزی همراه باشد

دریافت خبر : دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۶
سرمربی الکویت: امیدوارم حضورمان در لیگ قهرمانان آسیا با پیروزی همراه باشد

بانک ورزش -  محمد عبدالله، سرمربی تیم فوتبال الکویت کویت گفت: ذوب آهن تیم بسیار خوبی است و بازیکنان داخلی و خارجی بسیار خوبی در اختیار دارد.
به گزارش بانک ورزش، محمد عبدالله سرمربی تیم فوتبال الکویت کویت در نشست خبری پیش از دیدار شاگردانش مقابل ذوب آهن در دور دوم پلی آف لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بازی بسیار سختی در پیش داریم. ذوب آهن تیم بسیار خوبی است و بازیکنان داخلی و خارجی بسیار خوبی در اختیار دارد.
وی ادامه داد: ما برگ جدیدی از تاریخ خود را پیش رو داریم. فردا اولین بازی ما در لیگ قهرمانان آسیاست و با وجود اینکه احترام زیادی برای رقیب قائل هستیم، تلاش زیادی می کنیم تا آماده مسابقه شویم.
سرمربی تیم فوتبال الکویت درباره غایبان تیمش برای بازی فردا گفت: همه بازیکنان ما آماده این مسابقه هستند.
عبدالله در مورد افتخارات تیم الکویت در مسابقات آسیایی تصریح کرد: متأسفانه به تازگی حضور در لیگ قهرمانان آسیا را تجربه نکرده ایم، اما سه بار در AFC CUP حاضر شدیم و دو مرتبه به نایب قهرمانی مسابقات دست یافتیم. در سه سال اخیر، فوتبال کویت با محرومیت فیفا مواجه بوده که این از مسئولیت های ما خارج است. امیدوارم حضورمان در لیگ قهرمانان آسیا با پیروزی همراه باشد.
وی درخصوص افتخارات الکویت در لیگ کویت خاطرنشان کرد: ما الان قهرمان کشورمان هستیم و 14 بار به قهرمانی کویت دست یافته ایم.
سرمربی الکویت درمورد شرایط جوی بازی فردا خاطرنشان کرد: سردی هوا بهانه ای برای ما نخواهد بود. همه بازیکنان ما حتی به بازی در دمای منفی 10 درجه هم عادت دارند.
عبدالله درمورد بازگشت تیمش در بازی قبلی پلی آف لیگ قهرمانان آسیا مقابل الوحدات اردن که تیمش شکست 2 بر ...

[ مشاهده متن کامل سرمربی الکویت: امیدوارم حضورمان در لیگ قهرمانان آسیا با پیروزی همراه باشد بانک ورزش ]