خوش شانس ها در شب آخر لیگ قهرمانان اروپا

دریافت خبر : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰:۱۰
خوش شانس ها در شب آخر لیگ قهرمانان اروپا
منچستریونایتد در لیگ قهرمانان اروپا به قرعه نسبتا آسانی خورده و برای صعود به جمع هشت تیم باید سویا را از پیش رو بردارد. در دیگر دیدار این گروه شاختار بعد از حذف ناپولی به دنبال حذف دیگر قدرت فوتبال ایتالیا یعنی رم است.

به گزارش ایسنا، در شب پایانی دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا دو دیدار برگزار خواهد شد که هر دو دیدار تیم های راه یافته به این مرحله با قرعه خوبی مواجه شدند و می توان آن ها را خوش شانش های این مرحله دانست.
سویا - منچستریونایتد
تیم مورینیو در مرحله گروهی در گروه آسانی قرار داشت و به نظر می رسد که خوش شانسی آقای خاص هم چنان ادامه داشته باشد.
منچستریونایتد در گروهی که تیم های زسکا مسکو، بازل و بنفیکا در آن قرار داشتند هم چنان که پیش بینی می شد به عنوان تیم نخست به دور بعد راه پیدا کند.
شیاطین سرخ با توجه به قرار گرفتن تیم های بزرگ رئال مادرید، بایرن مونیخ و یوونتوس در رده دوم می توانستند به قرعه یکی از این تیم ها بیفتند و دو بازی سخت را تجربه کنند اما بخت با آن ها یار بود و به قرعه سویا افتادند تا روی کاغذ شانس زیادی برای صعود به دور بعد داشته باشند.
منچستریونایتد با وجود آن که خریدهای گران قیمتی در تابستان و فصل جابه جایی زمستانی داشت اما با حضور سیتی قدرتمند و فاصله زیادی که با صدر جدول رده بندی دارد باید بی خیال عنوان قهرمانی شود تا آن ها هم چون فصل قبل که قهرمانی د ...

[ مشاهده متن کامل خوش شانس ها در شب آخر لیگ قهرمانان اروپا ایسنا ]