از رد میزبانی SPV توسط اتریش و لوکزامبورگ تا دومین عرضه موفق نفت در بورس

دریافت خبر : دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۶:۵۱
از رد میزبانی SPV توسط اتریش و لوکزامبورگ تا دومین عرضه موفق نفت در بورس
قطع دسترسی بانک ها به سوئیفت، عدم پذیرش میزبانی کانال ویژه مالی توسط اتریش و لوکزامبورگ، ادعاهای ظریف درباره پولشویی گسترده در ایران، اعدام سلطان سکه، کنترل قاچاق ارز با محدودیت در تراکنش کارت خوان ها در گزارش این هفته آمده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در گزارش این هفته، به آخرین تحولات تحریم ها از جمله سفر برایان هوک به منطقه، قطع دسترسی بانک ها به سوئیفت و عدم پذیرش میزبانی کانال ویژه مالی توسط اتریش و لوکزامبورگ پرداخته می شود. به علاوه، ادعاهای ظریف درباره پولشویی گسترده در ایران، خبر مهم مرتبط با FATF است که در بسته خبری این هفته آمده است. اخبار مربوط به اقتصاد نیز شامل اعدام سلطان سکه، کنترل قاچاق ارز با محدودیت در تراکنش کارت خوان ها و فروش دومین محموله نفتی در بورس می شود.
*تحریم، برجام و مذاکرات
*رئیس گروه اقدام علیه ایران با نتانیاهو دیدار کرد
«برایان هوک» رئیس گروه اقدام علیه ایران در وزارت خارجه آمریکا در سفر به کشورهای منطقه (امارات و فلسطین اشغالی)، با «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی دیدار کرد. برایان هوک تاکید کرد: «تل آویو مهمترین و متعهدترین شریک واشنگتن در کمپین فشار حداکثری علیه تهران است. با بازگشت کامل تحریم ها (علیه ایران)، ما می توانیم برنامه موشکی، تمام کانال های مالی که ایران برای حمایت از حماس، حزب الله استفاده می کند و نهایتا تمام تهدیداتی که ...

[ مشاهده متن کامل از رد میزبانی SPV توسط اتریش و لوکزامبورگ تا دومین عرضه موفق نفت در بورس فارس نیوز ]