لغزندگی جاده مرگ سرنشین پراید را رقم زد

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۹:۱۹
لغزندگی جاده مرگ سرنشین پراید را رقم زد
اقتصاد ایران: همدان- ایرنا- رئیس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر برخورد 2 دستگاه خودروی سواری در این استان یک تن جان باخت.

سرهنگ رضا عزیزی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: عصر سه شنبه در محدوده ای از جاده های این استان شامل گردنه های آوج و اسدآباد و منطقه اسلام آباد ملایر تگرگ بارید.
وی اضافه کرد: راننده یک دستگاه خودروی سواری پراید مسافرکش با ورود به این محدوده لغزنده در جاده اسلام آباد ملایر، تعادل خودرو را از دست داده و سواری چند بار دور خود چرخید.
رئیس پلیس راه استان همدان ادامه داد: یک دستگاه سواری پژو که مسیر مقابل در حال تردد بود به پهلوی سمت راست پراید برخورد کرده و منجر به مرگ سرنشین جلو این وسیله نقلیه شد.
سرهنگ عزیزی بیان کرد: راننده سواری پژو پس از دیدن این صحنه بلافاصله سرعت وسیله نقلیه را کاهش داده اما در نهایت با پهلوی پراید برخورد کرد و به علت ضعیف بودن بدنه پراید، سرنشین این وسیله نقلیه در دم جان باخت.
وی گفت: هم اینک شاهد مه گرفتگی و محدودیت دید در گردنه آوج، همه کسی، محور همدان-کرمانشاه، همدان سنندج، همدان- غارعلیصدر، بخشی از آزاد راه همدان - ساوه و جاده همدان - ملایر هستیم.
استان همدان دارای پنج هزار و 400 کیلومتر انواع راه است.

[ مشاهده متن کامل لغزندگی جاده مرگ سرنشین پراید را رقم زد اکو نیوز ]