سرخابی ها خصوصی می شوند؟/ واکنش شفر به حواشی نقل و انتقالاتی استقلال

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۴
آبی های پایتخت این روزها حال وروز خوبی ندارند و با مشکلات زیادی دست به گریبان هستند. دراین بین صحبت های اعضای این باشگاه و دخالت در امور شفر باعث شده تا این مربی آلمانی به این اتفاقات واکنش نشان دهد.

اعتمادآنلاین|  بحث واگذاری سرخابی های پایتخت به بخش خصوصی دوباره داغ شده و هواداران این دو تیم هم چشم انتظار هستند تا تکلیف این دو تیم مشخص شود.
به تازگی وزیر ورزش نامه ای به دولت ارسال کرده و خواهان خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس شده است. در این راستا پوری حسینی - رئیس سازمان خصوصی سازی - درباره آخرین اخبار مربوط به خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفته که " خوشبختانه وزیر ورزش و جوانان به جد پیگیر خصوصی سازی این دو باشگاه است و با نامه ای که به درخواست وزیر ورزش و جوانان برای شروع مجدد روند خصوصی سازی این دو تیم از سوی سرپرست وزارت امور اقتصادی و دارایی به دولت رفته، منتظر مصوبه هیئت وزیران برای شروع روند واگذاری استقلال و پرسپولیس هستیم".
واکنش شفر به حواشی نقل و انتقالاتی استقلال
آبی های پایتخت این روزها حال وروز خوبی ندارند و با مشکلات زیادی دست به گریبان هستند. دراین بین صحبت های اعضای این باشگاه و دخالت در امور شفر باعث شده تا این مربی آلمانی به این اتفاقات واکنش نشان دهد. شفر درباره نقل و انتقالات نیم فصل استقلال و صحبت های مطرح شده دراین باره گفته: در ...

[ مشاهده متن کامل سرخابی ها خصوصی می شوند؟/ واکنش شفر به حواشی نقل و انتقالاتی استقلال اعتماد آنلاین ]