حاجی صادقی: به دشمن تکیه کردیم دیگر از خدا انتظاری نداشته باشیم

دریافت خبر : چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۰
حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی با بیان اینکه روحانیت با تمام توان وقدرت در صحنه است، گفت: مسئولان خدمت به مردم را فریضه و راه برون رفت از مشکلات داخلی بدانند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :
حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی در یادواره گرامیداشت شهدای طلبه و روحانی خراسان شمالی با بیان اینکه خداوند متعال را بابت حضور و تنفس در فصای انقلاب اسلامی شکرگزاریم، گفت: روحانیت شیعه مفتخر است به عنوان وارثان ائمه اطهار(ع) همواره سه وظیفه را انجام می دهد. شأن اول و محوری روحانیت زبان گویای دین بودن و زبان تبلیغ است. باور ما این است که اسلام دین ساکتی نیست و روحانیت سخنگو هستند.
نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به وظایف تبلیغی روحانیت ، گفت: روحانیت نمی گذارد مردم دین را از سایرین اخذ کنند، چرا که سخنگویی دین وظیفه این قشر است. اقامه دین خدا مأموریت دیگر روحانیت است. سومین رسالت روحانیت نیز دفاع از دین خدا است. این دفاع در برابر هر نوع تهدید و تهاجمی تعریف می شود.
حاجی صادقی تأکید کرد: روحانیت سر و آبرو می دهد اما دین نمی دهد، تحقق این رسالت الزاماتی دارد که روحانیت باید به آن آگاه باشد. باید انسان های دین شناس تربیت شوند تا اهداف روحانیت به سرانجام برسد.
وی ادامه داد: حوزه های علمیه در تربیت دینی جامعه پیشتاز هستند اما ...

[ مشاهده متن کامل حاجی صادقی: به دشمن تکیه کردیم دیگر از خدا انتظاری نداشته باشیم نامه نیوز ]