البرز از نظر میزان اشتغال در شهرک های صنعتی رتبه اول را در کشور کسب کرد

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۹:۵۷
البرز از نظر میزان اشتغال در شهرک های صنعتی رتبه اول را در کشور کسب کرد
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز گفت: در ارتباط با صدور پروانه بهره برداری در شهرک های صنعتی، البرز رتبه سوم کشوری و از نظر میزان اشتغال رتبه اول و همچنین از نظر میزان سرمایه گذاری رتبه چهارم کشوری را کسب کرده ایم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، محمدامین فرشی صبح امروز در نشست خبری در سالن جلسات شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز به برگزاری نمایشگاه توانمندی های تولیدی و صادراتی البرز اشاره کرد و اظهار داشت: یکی از بزرگترین نمایشگاه ها و رویدادهای تجاری که تا کنون انجام نشده در استان البرز به زودی برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه نزدیک به دو هزار متر فضای نمایشگاهی در اختیار واحدهای صادراتی قرار گرفته و 100 واحد صادراتی در این متراژ حضور دارند، افزود: اتاق مستقلی برای خبرنگاران و اصحاب رسانه در محل نمایشگاه مهیا شده و برنامه های اقتصاد پویا در 4 الی 5 برنامه در حوزه های اقتصادی برگزار می شود.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز با اشاره به اینکه در این نمایشگاه مسئولین کشوری مانند معاون رئیس جمهور، وزیران، معاونین وزرا، هئیت های تجاری و مسئولین استانی حضور دارند، عنوان کرد: 10 کشور و 100 هیئت تجاری در حاشیه این نمایشگاه حضور دارند که از جمله این کشورها عراق، افغانستان، روسیه، لبنان، بلاروس و یگر کشورها هستند.
فرشی با بیان اینکه بیش از 10 تور صنعتی از سراسر کشور در این نمایشگاه حضو ...

[ مشاهده متن کامل البرز از نظر میزان اشتغال در شهرک های صنعتی رتبه اول را در کشور کسب کرد خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم