تأمین سرمایه اولیه برای اشتغال جوانان در دستور کار قرار دارد

دریافت خبر : پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۵
تأمین سرمایه اولیه برای اشتغال جوانان در دستور کار قرار دارد
اقتصاد ایران: گرمسار- نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس، با اشاره به اینکه دغدغه اصلی مردم استان سمنان اشتغال است، گفت: تأمین سرمایه اولیه برای اشتغال جوانان در دستور کار قرار دارد.

غلامرضا کاتب در نشستی با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه به میزبانی دفتر خود در گرمسار، ضمن بیان اینکه تأمین سرمایه اولیه برای اشتغال جوانان در دستور کار قرار دارد، تأکید داشت: بر اساس سیاست های دولت و کلان مجلس بحث اشتغال در صدر اولویت های دو قوا طی سال ۹۷ بوده و برنامه ریزی در راستای اشتغال زایی با همراهی دولت و مجلس دراین باره صورت گرفته است.
وی با اشاره به تصویب طرحی که دولت را موظف به پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی می کند، بیان داشت: به هر طرح اشتغال زایی در مناطق عشایری و روستایی استان سمنان مانند سایر نقاط کشور، تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات ارزان قیمت و مناسب جوانان پرداخت می شود.
بیکاری در گرمسار باقی نخواهیم داشت
این عضو خانه ملت بابیان اینکه این تسهیلات باهدف افزایش ماندگاری روستائیان و ارتقای اقتصادی شان پرداخت می شود، تأکید داشت: اجرای طرح های اشتغال زایی و بهره گیری از ظرفیت های موجود می تواند به ارتقای اقتصادی، اشتغال، توسعه و حتی رونق تولید و گردشگری بینجامد.
کاتب اعطای تسهیلات ارزان قیمت با بهره شش درصد و تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان را مهم ترین طرح های حمایتی دولت ...

[ مشاهده متن کامل تأمین سرمایه اولیه برای اشتغال جوانان در دستور کار قرار دارد اکو نیوز ]

آخرین اخبار استانها