واکنش توکلی به کمپین فرزندت کجاست؟

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۷
واکنش توکلی به کمپین فرزندت کجاست؟
احمد توکلی نماینده پیشین مجلس و رئیس سازمان دیدبان شفافیت و عدالت ضمن استقبال از پویش مذکور به ثمربخش بودن آن امیدوار است.

به گزارش جهان نیوز ، او معتقد است که اگر جامعه از مطالبه گری ناامید و خسته نشود حتما مسئولان را به همراهی واداشته و گامی اساسی در راستای مبارزه با فساد برداشته می شود.
گزیده ای از اظهارات توکلی را در ادامه می خوانید:
- پویش فرزندت کجاست؟ به نظر من این رویکرد می تواند خیلی مفید باشد، زیرا اخیرا شاهدیم که اتهامات بسیاری به فرزندان مسئولین زده می شود و متاسفانه برخی از این اتهامات نیز درست است و ثابت می شود.
- یکی از بهترین راه ها برای خروج از این فضا آن است که مسئولین به طور مشخص به این سوال پاسخ دهند و به اطلاع مردم برسانند که فرزندانشان کجا هستند و چه کاری می کنند. از این طریق حتی مشخص می شود که برخی مسئولین به خاطر همین موضوعات با فرزندان خود سازگارنیستند.
- با پاسخگویی به مردم روشن می شود که فرزندان مسولان از رانت مسئول بودن پدر خود استفاده می کنند یا به طور طبیعی زندگی کرده و اقدام خلاف شان خود ندارند. پاسخگویی به پویش «فرزندت کجاست؟» اعتماد عمومی را افزایش می دهد، زیرا فرزندان همه مسئولان که از رانت استفاده نمی کنند. افزایش فشار جامعه مدنی حتی موجب می شود آن عده ای که از ...

[ مشاهده متن کامل واکنش توکلی به کمپین فرزندت کجاست؟ جهان نیوز ]