تقویت صنایع کوچک بهترین راهکار ایجاد اشتغال است

دریافت خبر : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰
تقویت صنایع کوچک بهترین راهکار ایجاد اشتغال است
لنجان-فرماندار شهرستان لنجان گفت:امروز باید سیاست های کاری را در حوزه ایجاد اشتغال تغییر داد و به سمت توسعه صنایع کوچک، متوسط و خرد حرکت کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان لنجان، مهدی صفرخانلو در نشست با هیئت مدیره شهرک صنعتی فولاد لنجان اظهار کرد: مسئله بیکاری یکی از چالش های مهم پیش روی لنجان به شمار می آید و متاسفانه امروز این شهرستان رتبه و جایگاه مناسبی را در استان به خود اختصاص نداده که این مهم به هیچ عنوان زیبنده نیست .
وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع اشتغال امروز ایجاد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری در شهرستان لنجان به اولویت نخست تبدیل شده و برنامه ریزی های متعددی نیز در این حوزه انجام گرفته تا بتوانیم با همت همه مسئولان، مدیران، سرمایه گذاران بخش خصوصی و ... به سمت ایجاد اشتغال برای جوانان حرکت کنیم .

فرماندار شهرستان لنجان تقویت صنایع کوچک و متوسط را بهترین راهکار برای ایجاد اشتغال دانست و تصریح کرد: تقویت مشارکت بخش خصوصی نقش موثری در توسعه و رشد تولید و اشتغال داشته و یکی از ابزارهای مهم توسعه به شمار می آید که قطعا نیازمند توجه به زیرساخت ها دارد.
وی با بیان اینکه امروز باید سیاست های کاری را در حوزه ایجاد اشتغال تغییر داد و به سمت توسعه صنایع کوچک، متوسط و خرد حرکت کرد، ادامه داد: شهرک های صنعتی ...

[ مشاهده متن کامل تقویت صنایع کوچک بهترین راهکار ایجاد اشتغال است ایمنا ]