رهبر انصارالله: توطئه کنندگان علیه مسجدالاقصی ممکن است علیه مسجدالحرام هم توطئه کنند

24 آنلاین نیوز چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۹:۵۹

رهبر انصارالله در واکنش به ادعای سعودی ها مبنی بر حمله ارتش یمن به مکه اعلام کرد، تمام عملیات های ارتش اطلاع رسانی می شود و سعودی هایی که با «معامله قرن» همراه شده اند ممکن است علیه دیگر مقدسات امت نیز توطئه کنند.
به گزارش فارس، «عبدالملک بدرالدین الحوثی» رهبر انصارالله در واکنش به ادعای سعودی های مبنی بر هدف قرار گرفتن مکه توسط ارتش یمن اعلام کرد، عملیات های ارتش و کمیته های مردمی یمن با شجاعت و به شکلی آشکار اطلاع رسانی می شود و آنچه رسانه های سعودی درباره هدف قرار گرفته شدن مکه گزارش می دهد تهمت و دروغ است.
بر اساس گزارش خبرگزاری رسمی یمن «سبأ»، الحوثی در ادامه اعلام کرد؛ افتراهای نظام سعودی مبنی هدف قرار گرفته شدن مکه مکرمه از این نظام معروف دروغ گویی و ادعاهای دروغین عجیب نیست.
رهبر انصارالله تأکید کرد: منبع خطر بر اماکن در دو جهت است: آمریکا، اسرائیل و متحدان آنها بعلاوه داعشی ها و تکفیری ها. تکفیری هایی که تمام مقدسات اسلام و خانه های خدا (بیوت الله) را شرک می دانند و عقیده، مواضع و فتواهای آنها در این خصوص آشکار است.
الحوثی ادامه داد؛ این دو طرف که اکنون تهدیدی بالفعل برای مکه مکرمه و مدینه منوره هستند به شکلی آشکار با سعودی در ارتباط هستند. سعودی امروز برجسته ترین طرفی است که پیرو آمریکاست و روابطش با «اسرائیل» را عادی سازی کرده؛ علاوه اینکه از داعشی ها و تکفیری ها نیز حمایت می کند.
رهبر انصارالله سپس گفت: توطئه کنندگان علیه مسجدالاقصی ممکن است علیه مسجدالحرام نیز در صورتی که از آنها خواسته شود، توطئه کنند؛ نظام سعودی ثابت کرده به هیچ یک از مقدسات امت اسلام اعتقاد ندارد.
وی افزود، سعودی از اماکن مقدسه برای ...

سرخط اخبار