حکایت های شیرین کمال

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۸
حکایت های شیرین کمال
مگر می شود نام محمدرضا شیرخانلو، پسر بچه شیطون و نمکی آورده شود و مردم یاد کارهای با مزه او در سریال ها و فیلم های سینمایی نیفتند! با وجود این که 13 سال دارد، اما قرعه شانس به نامش افتاده است. او تا به امروز هم نقش های مختلفی را بازی کرده و هم این که تجربه کار با کارگردان های شناخته شده ای همچون محمدحسین لطیفی، حسن فتحی، سیروس مقدم، سامان مقدم، بهروز شعیبی، نرگس آبیار، شهاب رضویان، حسین سهیلی زاده و ... را در کارنامه اش دارد؛ درست مثل یک بازیگر حرفه ای.

مجموعه 150 قسمتی
شیرخانلو این روزها هم سرش شلوغ است و مشغول کار در شهرک سینمایی تلویزیونی غزالی . او در این شهرک سفری به دهه 40 داشته و نقش یک نوجوان شیطون و با نمک را در این دهه به کارگردانی قدرت ا ... صلح میرزایی و تهیه کنندگی محسن شایانفر بازی می کند که به سفارش سیما فیلم تولید می شود و هنوز شبکه پخش آن مشخص نشده است .
البته کار این پسر بچه با انرژی در این پروژه زیاد است، چون این اثر در 150 قسمت تولید می شود و ساختارش اپیزودیک است . در واقع کمال در هر قسمت ماجراهایی را خلق می کند . نقش پدر کمال را محمود پاک نیت بازی می کند و نقش مادرش را شهره لرستانی .
میرطاهر مظلومی، نگارعابدی، فلورنظری، علی مسلمی، کاظم هژیرآزاد، شهرام عبدلی، سیروس میمنت، شهین تسلیمی و جمعی دیگر از بازیگران سینما و تئاتر و ... در این مجموعه حضور دارند که اقتباسی از رمانی به همین نام، نوشته محمد میرکیانی بوده و قهرمان داستان، نوجوانی به نام کمال است .
احساس مسئولیت
صلح میرزایی تاکنون سریال های « پنجره » ، « رخصت » و « دختری به نام آهو » را برای تلویزیون ساخته است . او این روزها مشغول ...

[ مشاهده متن کامل حکایت های شیرین کمال جام جم آنلاین ]

آخرین اخبار فرهنگی