طرح اصلاح ساختار تامین اجتماعی نباید سیاسی شود/ امیدوارم در دادگاه تجدیدنظر، آرای صادره کارگران اصلاح شود

ایلنا یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۷

رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که باید مراقب باشیم طرح اصلاح ساختار تامین اجتماعی سیاسی نشود،گفت: اگر هر سه فراکسیون سیاسی مجلس پای تصویب این طرح بیایند در این صورت هیچ نماینده ای نمی تواند طرح را به سیاسی کاری متهم کند.
«محمدرضا عارف» در دیدار اعضای هیات مدیره کانون بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی تهران اظهار داشت: حماسه عاشورا حرکت عدالتخواهانه را در تاریخ زنده نگه داشت. انقلاب اسلامی ایران نیز متاثر از عاشورا است چرا که احساسات استبدادستیزی، استعمارستیزی، عدالت خواهی، آزادگی و آزادی خواهی نقش بسیار مهمی در انقلاب ایران داشت.
از مجالس عزای سیدالشهدا برای مقاصد سیاسی سوء استفاده می کنند
وی با بیان اینکه عاشورا یک حادثه بی نظیر در تاریخ بشری است، خاطرنشان کرد: چهره واقعی حضرت اباعبدالله(ع) و فلسفه قیام ایشان خلاف آن چیزی است که بعضا در برخی مجالس ترویج می شود. تاسف بارتر آنکه برخی مجالس عزای سیدالشهداء را تبدیل به توهین و اهانت به ارکان نظام از جمله مجلس شورای اسلامی می کنند که جلوه بارز سوء استفاده از یک مراسم معنوی برای مقاصد سیاسی است.
آیت الله طالقانی نیم قرن برای آزادی و استقلال کشور جهاد کرد
رئیس فراکسیون امید با اشاره به در پیش بودن چهلمین سالگرد ارتحال آیت الله سید محمود طالقانی یاد و خاطره این روحانی مردمی و نواندیش را گرامی داشت و عنوان کرد: ویژگی بارز آیت الله طالقانی مردمی بودن وی بود که همه قشرهای مختلف جامعه با آیت الله طالقانی احساس نزدیکی می کردند. آیت الله طالقانی بیش از نیم قرن برای آزادی، استقلال و پیشرفت کشور جهاد کرد.
عارف در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه کارگران ...

سرخط اخبار