واژگونی مینی بوس 23 زن کارگر را در مازندران زخمی کرد

دریافت خبر : دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۶
ساری - ایرنا - واژگونی یک دستگاه مینی بوس به داخل کانال آب در حاشیه جاده اسلام آباد شهرستان میاندرود سبب زخمی شدن 23 زن کارگر سرنشین این خودرو و راننده مرد آن شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، این حادثه عصر امروز دوشنبه در حوالی روستای ' طبقده ' واقع در بخش گهرباران شهرستان میاندرود رخ داد.
سخنگوی اورژانس مازندران به خبرنگار ایرنا گفت که وقوع حادثه را منابع مردمی ساعت 15 و 35 دقیقه به مرکز ارتباطات اورژانس استان گزارش کردند.
ذکریا اشکپور افزود: بلافاصله بعد از اعلام این حادثه ، آمبولانس های پایگاههای اورژانس ولوجا، سورک، لاریم، زاغمرز و 2 دستگاه آمبولانس هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.
وی گفت که سرنشینان این مینی بوس یک نفر مردم به عنوان راننده و 23 نفر زن بودند که به بیمارستان های امام خمینی (ره) و بوعلی ساری و امام حسین (ع) و بوعلی شهرستان نکا منتقل شدند.
سخنگوی اورژانس مازندران به استناد اظهارات تکنسین های سر صحنه افزود که وضعیت هیچ یک از مصدومان وخیم نبوده است.
منابع محلی هم به خبرنگار ایرنا گفتند که زنان سرنشین مینی بوس همگی از کارگران باغ مرکبات بودند که هنگام بازگشت از سرکار دچار این حادثه شدند.
هم اکنون فصل برداشت مرکبات بویژه پرتقال از باغ های مازندران است و بیشتر کارگران این بخش هم را هم زنانی تشکیل می دهند که همه روزه از روستاها ...

[ مشاهده متن کامل واژگونی مینی بوس 23 زن کارگر را در مازندران زخمی کرد ایرنا ]