۲۷ هزار تخت به بیمارستان های کشور اضافه شده است

دریافت خبر : پنج شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۵
۲۷ هزار تخت به بیمارستان های کشور اضافه شده است
اقتصاد ایران: ساری- معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ۲۷ هزار تخت بیمارستانی در قالب طرح تحول سلامت به تخت های بیمارستانی کشور افزوده شده است.

به گزارش خبرنگار مهر ، قاسم جان بابایی ظهر پنجشنبه از پروژه های درمانی در حال احداث در قائمشهر و بیمارستان امام خمینی (ره) و بوعلی سینا ساری بازدید و وضعیت درمانی را بررسی کرد و هدف از سفر به مازندران را بازدید از پروژه های درمانی در حال احداث وزارت بهداشت دانست و اظهار داشت: سه پروژه در شهرستان قائمشهر جزو پروژه های مهم وزارت بهداشت است که کلینیک ویژه این شهرستان یکی از این پروژه های در حال احداث می باشد و امیدواریم تا پایان سال ۹۸ به بهره برداری برسد .
معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بیمارستان جایگزین رازی اشاره کرد و گفت: وظیفه احداث این بیمارستان از وزارت راه و شهرسازی به وزارت بهداشت واگذار شده است که در این سفر منابع مالی برای اتمام آن بررسی شد .
وی افزود: پروژه دیگری نیز با مساحت ۲۵۰۰ متر مربع در بیمارستان رازی در حال ساخت است که تا پایان سال ۹۸ به بهره برداری می رسدو به بخش اورژانس بیمارستان و سایر بخش های مورد نیاز اختصاص خواهد یافت .
دکتر جان بابایی به پروژه های بیمارستان بوعلی سینا و امام خمینی (ره) ساری نیز اشاره کرد و گفت: کلینیک ویژه بیمارستان ...

[ مشاهده متن کامل ۲۷ هزار تخت به بیمارستان های کشور اضافه شده است اکو نیوز ]