آغاز تبلیغات صرفه جویی آب در مترو

فارس نیوز چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۳
تبلیغات صرفه جویی آب بر اساس تفاهم نامه شرکت بهره برداری مترو با سازمان آب و فاضلاب استان تهران آغاز شد.

به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، مراسم انعقاد تفاهم نامه شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با حضور علی امام مدیر عامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) و فرنوش نوبخت مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه و محمدرضا بختیاری مدیر عامل شرکت آبفای استان تهران آغاز شد.
موضوع تفاهم نامه، در اختیار گذاشتن فضاهای محیطی ایستگاه ها برای فرهنگ سازی صرفه جویی مصرف آب و در مقابل همکاری شرکت آبفا برای تأمین مناسب آب شرب ایستگاه های خطوط برای استفاده مردم خواهد بود. 
 فرنوش نوبخت مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران در این مراسم گفت: این تفاهم نامه در راستای کمک و ایجاد فرهنگ سازی در خصوص صرفه جویی در مصرف آب انجام شده است.
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران با بیان اینکه روزانه بیش از دو و نیم میلیون مسافر از مترو تهران استفاده می کنند، گفت: بیشترین ارتباط با مردم را در مترو تهران داریم و به همین دلیل مترو محل بسیار مناسبی برای تبلیغات و فرهنگ سازی است.
وی گفت: ما در شهر زیرزمینی بستر مناسبی برای ایجاد فرهنگ سازی و آموزش های شهروندی داریم.
نوبخت با بیان اینکه امیدواریم با همکاری شرکت آبفا بتوانیم مردم را به کاهش مصرف و استفاده بهینه از آب دعوت کنیم، گفت: از امروز تبلیغات در مترو تهران در خصوص صرفه جویی در مصرف آب انجام می شود؛ این در حالی است که محل های مناسبی را نیز برای اطلاع رسانی در مترو در نظر خواهیم گرفت.
وی افزود: در راستای صرفه جویی در مصرف آب که یکی از الزامات زندگی امروزه است قدم برداشته ایم و امیدواریم کار فرهنگ سازی به خوبی انجام شود. 
در ادامه محمد رضا بختیاری مدیر عامل آبفای استان تهران با بیان اینکه ...

سرخط اخبار