طوفان و غبار در ایلام/مسیر ایلام-مهران بسته شد/یک کشته و ۱۵ مجروح

دریافت خبر : یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۷
خبرگزاری مهر - گروه استان ها: در پی گردوخاک و طوفانی که طی شامگاه یکشنبه در مهران به وقوع پیوست مسیر ایلام به مهران اطلاع ثانوی بسته اعلام شد. مسیر ایلام به مهران در حال حاضر تا برگشت شرایط به حالت عادی بسته است و زائرانی که قصد سفر به کربلا از مسیر ایلام را دارند فعلا در استانهای خود بمانند و اگر در مسیر هستند در استانهای مجاور اسکان یابند. مساجد و مدارس جهت اسکان اضطراری درنظر گرفته شده اند و هم اکنون زائران در آنها اسکان داده شده اند. جلسه ستاد بحران در استانداری ایلام تشکیل شد و تمامی عوامل امدادی در آمادگی کامل هستند.  هم اکنون همه مدارس سطح شهر مهران جهت اسکان زوار آمادگی کامل دارند. جزئیات اخبار مربوط به طوفان در ایلام را در زیر می خوانید. ۲۲:۴۰ طوفان یک کشته و ۱۵ زخمی در مهران برجای گذاشت رئیس فوریت های پزشکی استان ایلام از کشته شدن یک نفر و زخمی شدن ۱۵ نفر بر اثر طوفان خبر داد. صیدنور علیمرادی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: طوفان در شهر مهران باعث کشته شدن یک نفر و زخمی شدن ۱۵ نفر شده است. وی گفت: این ۱۵ نفر برای مداوا به شهر ایلام اعزام شده اند. ...

خبرگزاری مهر - گروه استان ها: در پی گردوخاک و طوفانی که طی شامگاه یکشنبه در مهران به وقوع پیوست مسیر ایلام به مهران اطلاع ثانوی بسته اعلام شد. مسیر ایلام به مهران در حال حاضر تا برگشت شرایط به حالت عادی بسته است و زائرانی که قصد سفر به کربلا از مسیر ایلام را دارند فعلاً در استان های خود بمانند و اگر در مسیر هستند در استان های مجاور اسکان یابند.
مساجد و مدارس جهت اسکان اضطراری در نظر گرفته شده اند و هم اکنون زائران در آن ها اسکان داده شده اند. جلسه ستاد بحران در استانداری ایلام تشکیل شد و تمامی عوامل امدادی در آمادگی کامل هستند.
 هم اکنون همه مدارس سطح شهر مهران جهت اسکان زوار آمادگی کامل دارند.

جزئیات اخبار مربوط به طوفان در ایلام را در زیر می خوانید.

۰۰:۵۰ تردد در محور ایلام-مهران برقرار شد/مشکلی وجود ندارد
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام گفت: تردد در محور ایلام-مهران برقرار شده و مشکلی وجود ندارد. نورالله دلخواه در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تمامی محورهای استان باز است و مشکل تردد در مسیر ایلام-مهران نیز بر طرف شده است.
وی گفت: مسیر در محور ...

[ مشاهده متن کامل طوفان و غبار در ایلام/مسیر ایلام-مهران بسته شد/یک کشته و ۱۵ مجروح خبرگزاری مهر ]