توکلی: مردم به "دیده بان شفافیت و عدالت" اعتماد و با آن همکاری خوبی دارند

دریافت خبر : جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰:۵
توکلی: مردم به "دیده بان شفافیت و عدالت" اعتماد و با آن همکاری خوبی دارند
رئیس هئیت مدیره دیده بان شفافیت و عدالت گفت: مردم به سازمان دیده بان شفافیت و عدالت اعتماد و با آن همکاری خوبی دارند و اطلاعات خوبی به ما ارائه می کنند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، احمد توکلی امروز در دیدار با آیت الله نوری همدانی در دفتر ایشان عنوان کرد: از نظر گسترش فساد در کشور وضع مناسبی نداریم و فعالیت دستگاه های رسمی نیز در مبارزه با فساد موجود کفایت نمی کردند. فلذا ما احساس تکلیف و امربه معروف و نهی از منکر کردیم.
وی افزود: ما دیدیم شرط مبارزه با فساد و نهی از منکر، آگاهی رسانی به مردم و ایجاد شفافیت است زیرا آگاهی رسانی منجر به افزایش مطالبه گری می شود.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: به خاطر همین احساس تکلیف، ما بر آن شدیم تا سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت را تاسیس کنیم که قید مردم نهاد آن به معنای غیرانتفاعی بودن، غیرسیاسی بودن و غیردولتی بودن آن است.
وی همچنین گفت: این سازمان 350 نفر عضو دارد که از میان آن ها فقط 9 نفر حقوق می گیرند و ما تاکنون توانسته ایم در 22 استان شعبه بزنیم.
احمد توکلی با توضیح این امر که هم با فساد مبارزه می کنند و هم با مفسد، تصریح کرد: در راستای مبارزه با فساد با قوه ی مجریه و دولت همکاری می کنیم و در زمینه ی فساد های موجود به آنها راه حل ارائه می کنیم و برای مبارزه با ...

[ مشاهده متن کامل توکلی: مردم به "دیده بان شفافیت و عدالت" اعتماد و با آن همکاری خوبی دارند ایسنا ]