آغاز جلسه علنی مجلس/بررسی طرح تنظیم بخشی از مقررات مالی آموزش و پرورش

دریافت خبر : چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۹:۶
نمایندگان در جلسه علنی امروز مجلس به گزارش کمیسیون برنامه و بودجه در مورد طرح یک فوریتی تنظیم برخی از مقررات مالی و اداری و پشتیبانی از وزارت آموزش و پرورش رسیدگی می کنند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری شبستان ، جلسه علنی امروز چهارشنبه (۳۰آبان ) مجلس شورای اسلامی به ریاست «مسعود پزشکیان» آغاز شد.
امیر حسین قاضی زاده هاشمی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی دستور جلسه امروز را به شرح زیر قرائت کرد.
رسیدگی به گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در خصوص طرح یک فوریتی تنظیم برخی از مقررات مالی ــ اداری و پشتیبانی از وزارت آموزش و پرورش، گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل "۴۴" قانون اساسی در خصوص آسیب شناسی وضعیت شاغلان و بیکاران با رویکرد حمایتی، گزارش کمیسیون حقوقی و قضایی در خصوص لایحه حمایت از اطفال و نوجوانان در دستور کار امروز مجلس قرار دارد.
رسیدگی به تقاضای عده ای از نمایندگان در خصوص رسیدگی به طرح جامع مدیریت شهری طبق اصل ۸۵ قانون اساسی، بررسی گزارش کمیسیون برنامه و بودجه در خصوص طرح یک فوریتی اصلاح قانون بودجه سال ۹۷، گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر رد تقاضای تحقیق و تفحص از میزان مطالبات غیر قابل وصول و مشکوک وصول بانک های کشور از دیگر دستور کارهای امروز مجلس است.
انتخاب دو تن از نمایدگان به عنوان ناظر در هیات ...

[ مشاهده متن کامل آغاز جلسه علنی مجلس/بررسی طرح تنظیم بخشی از مقررات مالی آموزش و پرورش شبستان ]