بوشهر| ۳۰۰ کلاس درس شهرستان جم نیازمند سیستم گرمایشی است

خبرگزاری تسنیم شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۳
مدیر آموزش و پرورش شهرستان جم گفت:۳۰۰ کلاس درس شهرستان جم نیازمند سیستم گرمایشی است وکمبود وسایل گرمایشی و سوز سرما امان دانش آموزان جمی را بریده است.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرنگار تسنیم از جم ، خلیل نیکخواه ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به کمبود وسایل گرمایشی در مدارس جم اظهار داشت: کلاس های درس در شهرستان جم با مشکل سیستم گرمایشی مواجه و عمده این کمبود مربوط به مدارس روستایی است.
نیکخواه از جمع آوری بخاری های گازسوز از کلاس های جم خبرداد و افزود: با توجه به خطراتی که بخاری های گازسوز و نفتی داشتند و با تاکید اداره کل نوسازی استان، بخاری ها از سطح مدارس جمع آوری شد اما با گذشت بیش از یک سال جایگزینی برای آن در نظر گرفته نشده است.
 مدیر آموزش و پرورش شهرستان جم بیان کرد: 200 کلاس درس فاقد وسایل گرمایشی استاندارد هستند و این موضوع معضلات فراوانی برای دانش آموزان شهرستان بوجود آورده است.
وی با اشاره به اینکه 300 کلاس درس در شهرستان جم فاقد وسایل گرمایشی است افزود : علاوه بر نبود 200 سیستم گرمایشی، 100 کلاس درس هم به مدت دوسال است که مشغول نصب رادیاتور و پکیج هستند اما هنوز سیتم گرمایشی این مدارس آماده بهره برداری نیست و دانش آموزان از این سیستم محرومد هستند.
نیکخواه با بیان اینکه عمده مشکلات و کمبودهای وسایل گرمایشی مربوط به مدارس ابتدایی شهرستان است خاطرنشان کرد: برودت هوا و نبود امکانات گرمایشی، سوز سرما امان از دانش آموزان جمی بریده است.
بوشهر| پرونده تخلف صنوف شهرستان جم تشکیل شد
3200 کلاس درس استان بوشهر به بخاری مدرن مجهز است
100 میلیون تومان زکات برای سیستم گرمایشی کلاس های استان بوشهر تخصیص یافت
مدیر آموزش و پرورش جم افزود: تاکنون بیش از 50 مدرسه شهرستان توسط اداره کل نوسازی استان به شوفاژ و پکیج تجهیز شده است که جای قدردانی دارد.
نیکخواه ...

سرخط اخبار