بازگشت زوج قاتل پس از دوسال فرار از کشور

ایلنا یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۷

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری مرد جوانی خبر داد که پس از ارتکاب قتل دایی همسرش به کشور مالزی گریخته و پس از ۲ سال به کشور بازگشت.
به گزارش ایلنا، سرهنگ کارآگاه "علی گودرزی" در توضیح این خبر، بیان داشت: در ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه شب، بیست و یکم آذر ماه سال ۱۳۹۶ با تماس تلفنی شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ ، ماموران کلانتری ۱۶۰ خزانه از درگیری و نزاع خانوادگی منجر به جنایت در محدوده خزانه بخارایی خ همدانی مطلع شدند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: بلافاصله ماموران کلانتری، به محل اعلامی مراجعه و به دست آوردند که درگیری بین دایی (فرامرز ۴۰ ساله) و خواهر زاده هایش بوده است که شوهر یکی از خواهر زاده هایش (به نام سعید ۲۶ ساله) در این درگیری نیز حضور داشته و با ایراد جراحت دایی همسرش، وی را مصدوم کرده است. فرد مصدوم توسط اورژانس به بیمارستان کاشانی برای خدمات درمانی منتقل شده است.
وی افزود: ماموران کلانتری پس از حضور در بیمارستان متوجه می شوند که فرامرز از ناحیه گردن و دست مصدوم و بر اثر جراحت وارده و خونریزی شدید فوت کرده است.
سرهنگ گودرزی گفت: با اعلام خبر به اداره دهم ( ویژه قتل ) پلیس آگاهی پایتخت، تیمی از کارآگاهان این اداره و تیم تشخیص هویت به همراه بازپرس کشیک ویژه قتل دادسرای ناحیه ۲۷ تهران به بیمارستان مراجعه و تحقیقات پلیسی در خصوص جزئیات پرونده آغاز می شود.
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت اضافه کرد: با آغاز تحقیقات میدانی از شاهدان جنایت مشخص شد، مقتول (دایی) برای گرفتن ارث و میراث پدریش به خانه ویلایی که خواهرزاده هایش( ۲ دختر) و یک پسر (حدودا ۲۵ ساله) زندگی می کردند مراجعه کرده ...

سرخط اخبار