معرفی ۵ نرم افزار در ارتباط با تربیت کودکان

خبرگزاری مهر چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱

به گزارش خبرنگار مهر ، محمد رضا صادقی پیش از ظهر چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به رونمایی از سه مجموعه نرم افزار تربیت کودک در مرکز تحقیقات رایانه ای حوزه علمیه اصفهان اظهار داشت: نرم افزارهای تربیتی ارائه شده کاری با عنوان سبک زندگی است که به دستور آیت الله مظاهری زعیم حوزه علمیه اصفهان طراحی شده است و تربیت کودک را در بازه زمانی قبل از تولد تا دوران دبستان تحت پوشش قرار می دهد.
وی با اشاره به ۶ هزار صفحه محتوای علمی این نرم افزار افزود: علاوه براین میزان محتوا برای علاقه مندان به کتابخوانی نیز ۵۰۰ صفحه کتاب طراحی کرده ایم که در این مجموعه موجود است.
مسئول واحد تحقیقات و پژوهش مرکز تحقیقات رایانه ای حوزه علمیه اصفهان بیان داشت: در تهیه این مجموعه سعی شده موازی کاری نشود و بر این اساس تمامی این نرم افزارها زیر نظر کارشناسان حوزه و دانشگاه در سراسر کشور تهیه محتوا و ارائه شده است.
وی با بیان اینکه این سه مجموعه نرم افزار تربیتی کودک با نام های دوران نوزادی، فرزندانی برای آینده و همشاگردی سلام تهیه شده است، ابراز داشت: نرم افزار نوزادی ویژه دوران بارداری و پرورش نوزاد است، فرزندانی برای آینده به شیوه های تربیت کودکان، تربیت فرزندان با شرایط خاص مانند طلاق، تک فرزندی، چند قلویی می پردازد و همشاگردی سلام نیز در ارتباط با انواع مهارت های لازم برای سنین پیش دبستان و دبستان است.
بهداشت و سلامت کودک در طب سنتی و جدید
صادقی با بیان اینکه به غیر از تولید محتوای علمی تمامی مراحل تهیه این نرم افزارها و محتوای آن شامل نگار خانه، مولتی مدیا، صدا و تصویر با استفاده از دانش فنی کارشناسان حوزه و دانشگاه در داخل این ...

سرخط اخبار