شرکت های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در طرح نوآفرین ثبت نام کنند

ایرنا چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۴
یاسوج- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کهگیلویه و بویراحمد گفت: صاحبان شرکت های خصوصی و تعاونی های فعال این حوزه برای دریافت حمایت های بیشتر در طرح نوآفرین ثبت نام کنند.

جواد غلام پور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طرح نوآفرین با هدف حمایت از تولید، اشتغال پایدار و کسب وکارهای نوپا در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و با پیگیری وزارت خانه به تصویب هیات وزیران رسید.
وی افزود: در این طرح از شرکت های خصوصی و تعاونی های فعال در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات که کمتر از سه سال از تاریخ ثبت آنها گذشته است حمایت می شود.
غلام پور بیان کرد: شرکت هایی که حداکثر سرمایه آنها ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و درآمد سالانه آنها کمتر از پنج میلیارد ریال است، شرایط استفاده از مزایای این طرح را خواهند داشت.
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد:شرکت های متقاضی واجد شرایط برای استفاده از مزایای این طرح به سامانه ایران نوآفرین به آدرس irannoafarin.ir مراجعه و ثبت نام کنند.
غلام پور عنوان کرد: این طرح ماهیت استارت آپی را مبنای کار خود قرار داده و برهمین اساس قوانین و مقررات بیمه، مالیات و نیز جذب سرمایه گذار را تسهیل کرده است.
وی گفت: در صورتی که این شرکت ها و تعاونی های فعال یک خدمت یا محصول تولید کنند از مالیات معاف می شوند.
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات کهگیلویه و بویراحمد افزود: استارت آپهای دارای چند مؤسس از پرداخت حق بیمه معاف بوده و می توانند به مدت ۲ سال نیز از طرح کارورز استفاده کنند.
غلام پور بیان کرد: متقاضیان لازم است برای اطلاع از آیین نامه مصوب هیات وزیران فایل پی دی اف مربوطه را دانلود و مطالعه کنند.
۹۹۲۸/۶۱۱۰

سرخط اخبار