تهران اسیر لیبرال ها؛ حناچی 2 سال «آواربرداری» می کند تا بعد.../ کنایه سریع القلم درباره اعدام رهبر رومانی!

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۷:۳۱
تهران اسیر لیبرال ها؛ حناچی 2 سال «آواربرداری» می کند تا بعد.../ کنایه سریع القلم درباره اعدام رهبر رومانی!
اصرار کارگزارانی های غمگین و بی پول بر ناشادی مردم: «در جامعه ما میزان بسیار بالایی از مراسم و مناسک توأم با غصه و عزا و اشک وجود دارد...».

سرویس سیاست مشرق - « وبلاگ مشرق » خوانشی روزانه در لابه لای اخبار و مطالب رسانه های کشور است. ما درباره این خوانش البته تحلیل ها و پیشینه هایی را نیز در اختیار مخاطبان محترم می گذاریم. شنبه تا چهارشنبه ساعت ۷:۳۰ با بسته ویژه خبری-تحلیلی مشرق همراه باشید.
*** 
تهران اسیر لیبرال ها؛ حناچی 2 سال «آواربرداری» می کند تا بعد...
«پیروز حناچی» روز سه شنبه گذشته با کسب 11 رای از 21 رای اعضای شورای شهر به سمت سومین شهردار تهران در دوران اصلاح طلبان انتخاب شد.
افکار عمومی آشنایی چندانی با حناچی ندارد الّا اینکه روزنامه سازندگی ، روز دوشنبه قبل از انتخاب شهردار، در تیتر اول خود از عبارت «فینال لیبرال ها» استفاده کرد و از این گفت که حناچی هم لیبرال است و مشی لیبرالی دارد.
مع الوصف اما یک مصاحبه کمتر دیده شده هم از حناچی وجود دارد که خوانش آن سبب آشنایی بهتری نسبت به نگاه او به چیستی مدیریت در شهرداری تهران می شود:
حناچی، خردادماه سال گذشته در بخشی از یک مصاحبه با روزنامه شرق، خود را از کاندیداهای تصدّی پست شهرداری تهران می خواند و می گوید:
«تهران کسانی را (برای ...

[ مشاهده متن کامل تهران اسیر لیبرال ها؛ حناچی 2 سال «آواربرداری» می کند تا بعد.../ کنایه سریع القلم درباره اعدام رهبر رومانی! مشرق نیوز ]