دیدار تاریخی «پیر خرفت» و «توله سگ مریض»!

دریافت خبر : سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۳:۴۴
دیدار تاریخی «پیر خرفت» و «توله سگ مریض»!
رهبران کره شمالی و ایالات متحده آمریکا در حالی برای یک دیدار تاریخی وارد سنگاپور شده اند که تا پیش از این در چندین نوبت به یکدیگر فحش و ناسزا گفته یا همدیگر را مسخره کرده اند.

به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، تقریبا همه ناسزاهای شخصی دونالد ترامپ و کیم جونگ اون در چند ماه گذشته رسانه ای شده و در خاطر سیاستمداران و مردم جهان باقی مانده است.
کیم جونگ اون زمانی دونالد ترامپ را «پیر خرفت آمریکایی» نامیده بود و گفته بود که او را با «آتش»، «رام» خواهد کرد. این فحش که در اوج جنگ لفظی مقام های دو کشور بیان شده بود در واقع پاسخی بود به تهدید ترامپ که گقته بود کره شمالی را نابود می کند.
رئیس جمهوری آمریکا نیز در پاسخ به ناسزای کیم جونگ اون، این یک را «مرد دیوانه» خواند.
توهین رهبر کره شمالی رئیس جمهوری ۷۱ ساله آمریکا را برای بار دوم نیز به واکنش واداشت. دونالد ترامپ در صفحه توئیتر خود با تمسخر ظاهر کیم جونگ اون نوشت: «چرا کیم جونگ اون به من توهین کرده و مرا "پیر [خرفت]" می نامد در حالی که من هرگز به او نگفته ام "کوتوله چاق"؟».
سرمقاله نویس رودونگ سینمون، روزنامه متعلق به حزب حاکم کره شمالی در پاسخ به این توهین نوشت که ترامپ به این وسیله «با شیطنت، شأن رهبر» کره شمالی را خدشه دار کرده و به همین دلیل «مردم کره این جنایتکار بی شرم را به اعدام محکوم می کنند».
در ماه ...

[ مشاهده متن کامل دیدار تاریخی «پیر خرفت» و «توله سگ مریض»! برنا نیوز ]

آخرین اخبار سیاسی
آخرین اخبار برنا نیوز