بازیکن تیم امید: برای حمایت از تیم ملی فوتبال به ورزشگاه آمدم

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۸
تهران- ایران- «امید نورافکن» بازیکن تیم فوتبال امید کشورمان درباره حضور در ورزشگاه آزادی و تماشای دیدار تیم های ملی ایران و ترینیداد و توباگو گفت: مشکلی بین تیم امید و تیم ملی نیست و برای حمایت از این تیم به ورزشگاه آزادی آمدم.

نورافکن روز پنجشنبه با بیان اینکه روند آماده سازی تیم امید مطلوب بوده و امیدواریم این روند ادامه پیدا کند در جمع خبرنگاران افزود: بر اساس برنامه یک دیدار تدارکاتی با تیم عمان طراحی شده که طی این هفته این بازی برگزار خواهد شد.
وی درباره بازگشت از تیم شارلوا به تیم استقلال نیز گفت: هنوز چیزی مشخص نیست. فعلا که با تیم جدیدم قرارداد دارم و می توانم در آن بازی های خوبی انجام دهم.
نورافکن تاکید کرد: البته صحبت هایی هم بین مسئولان استقلال و شارلوا مطرح نشده است و من فقط در حال تمرین کردن هستم.
نورافکن در واکنش به این موضوع که چنانچه از سوی علیرضا منصوریان برای بازی در تیم ذوب آهن دعوت شود، اظهار داشت: هنوز که اتفاقی نیفتاده است. منصوریان بر گردن من حق دارد البته باید ماند و دید در آینده چه اتفاق هایی رخ می هد.
«مهدی قائدی» دیگر بازیکن تیم ملی امید ایران در خصوص بازی تیم ملی مقابل ترینیداد و توباگو اظهار داشت: نیمه اول بازی بسیار خوبی بود. متاسفانه یک پنالتی را از دست دادیم. امیدوارم در نیمه دوم بتوانیم جبران کنیم.
وی افزود: حریف تیم ایران تیم قدرتمندی نیست و به طور حتم بازیکنان تیم ملی ...

[ مشاهده متن کامل بازیکن تیم امید: برای حمایت از تیم ملی فوتبال به ورزشگاه آمدم ایرنا ]