برد در این بازی روی روحیه تیم تاثیر گذار بود

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۶
برد در این بازی روی روحیه تیم تاثیر گذار بود
بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن ایران گفت: فکر کنم چند هفته بود که در لیگ برد نداشتیم و برد در این بازی روی روحیه تیم تاثیر گذار است که بتوانیم در ادامه روند خوبی داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار ایمنا ، رضا حبیب زاده پس از بُرد یک بر صفرتیمش مقابل تیم الکویت کویت در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹، اظهار کرد: بازی خوب و سختی بود، توانستیم برنده از میدان خارج شویم و امیدواریم بتوانیم در بازی بعدی الغرافه را هم در قطر شکست دهیم.
وی در رابطه با شرایط ذوب آهن در لیگ برتر ایران تصریح کرد: نیم فصل نخست امتیازات زیادی را از دست دادیم و امیدوار هستم بتوانیم در نیم فصل دوم با تمریناتی که بین فصل انجام دادیم نتیجه را برگردانیم و نیم فصل خوبی داشته باشیم.
بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن ایران در خصوص مصدومین این تیم، گفت: مصدوم زیاد داریم وحید محمدی، رحیم ذهیوی و محمد رضا خلعتبری که امیدواریم این مصدومیت ها برطرف شود.
حبیب زاده با بیان این موضوع که برد در این بازی روی روحیه بازیکنان تاثیر گذار است، تاکید کرد: فکر کنم چند هفته بود که در لیگ برد نداشتیم و برد در این بازی روی روحیه تیم تاثیر گذار است که بتوانیم در ادامه روند خوبی داشته باشیم.

[ مشاهده متن کامل برد در این بازی روی روحیه تیم تاثیر گذار بود ایمنا ]