بارندگی شدید مدارس و دانشگاه های گناوه و دیلم را تعطیل کرد

دریافت خبر : سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۷:۵۹
گناوه- ایرنا- فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران گناوه گفت: با توجه به توفان و بارندگی شدید در این شهرستان برای حفظ سلامتی دانش آموزان و دانشجویان مدارس مقاطع مختلف تحصیلی و دانشگاه های این شهرستان در نوبت صبح روز سه شنبه تعطیل اعلام شد.

فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران گناوه به خبرنگار ایرنا گفت: باتوجه به افزایش ابر و وقوع ناپدیداری های جوی و به منظور حفظ سلامتی دانش آموزان و دانشجویان مدارس و دانشگاه های این شهرستان تعطیل شدند.
سیدعلی پاک نژاد اظهارداشت: باتوجه به هشدارهای هواشناسی، اعضای مدیریت بحران این شهرستان در آماده باش بسر می برند.
شهرستان های گناوه ودیلم در شمال استان بوشهر واقع هستند.
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر نیز گفت: باران شدید مدارس شهرستان های بوشهر، گناوه، دیلم، دشتی، دشتستان ،خارگ، کاکی، آبپخش، شبانکاره و سعدآباد در این استان را در نوبت بعدازظهر تعطیل کرد.
مجید اجرایی در جمع خبرنگاران افزود: براساس تصمیم مدیریت بحران استان بوشهر همه مقاطع تحصیلی مناطق یاد شده بعد از ظهر امروز تعطیل اعلام شده است.
براساس پیش بینی هواشناسی با تداوم ناپایداری های جوی بارندگی به صورت بارش باران گاهی رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش تندباد در نیمه شمالی خلیج فارس و مناطق شمالی و مرکزی ادامه دارد و انتظار می رود بارش ها به تناوب تا روز پنجشنبه روی خلیج فار ...

[ مشاهده متن کامل بارندگی شدید مدارس و دانشگاه های گناوه و دیلم را تعطیل کرد ایرنا ]

آخرین اخبار استانها