تیم پومسه سه نفره زنان قهرمان جهان شد

دریافت خبر : جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰
تیم پومسه سه نفره زنان قهرمان جهان شد
تیم پومسه سه نفره زنان کشورمان با ترکیب آتوسا فرهمند، سیده معصومه حسینی و سونا رزاقی خوشرنگ ترین مدال جهان را کسب کرده و بر سکوی قهرمانی ایستاد.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان پومسه از روز گذشته (پنجشنبه – 24 آبان ماه) با حضور 1274 پومسه رو از 54 کشور در ورزشگاه "تیان مو" چین تایپه آغاز و به مدت 4 روز ادامه خواهد داشت.
در پایان رقابت های تیمی رده سنی 31 تا 40 سال گروه زنان، تیم پومسه سه نفره ایران با ترکیب آتوسا فرهمند، سیده معصومه حسینی و سونا رزاقی بر سکوی قهرمانی ایستاد، کره جنوبی نایب قهرمان شد و تیم های فرانسه و فنلاند مشترکا سکوی سومی را بدست آوردند.
آتوسا فرهمند در رده سنی 31 تا 40 سال بخش انفرادی به اجرای فرم پرداخت که با کسب 7/45 امتیاز موفق شد بر سکوی نایب قهرمانی جهان بایستد. نماینده تیم کره جنوبی با 7/50 امتیاز به مدال طلا رسید و آمریکا و دانمارک مشترکا در جایگاه سومی قرار گرفتند.
کوروش بختیار نماینده بخش انفرادی رده سنی 18 تا 30 سال گروه مردان نتیجه را به پومسه رو تایلند واگذار کرد و از دور رقابت ها کنار رفت. محمدامین گماریان پومسه رو بخش ابداعی رده سنی کمتر از 17 سال نیز نتیجه واگذار کرد.
فاطمه اسدپور سرمربی و مهسا مردانی نیز مربی تیم ملی بانوان هستند. هدای ...

[ مشاهده متن کامل تیم پومسه سه نفره زنان قهرمان جهان شد انتخاب ]