سه آتش نشان تهرانی مصدوم شدند

دریافت خبر : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲:۷
سه آتش نشان تهرانی مصدوم شدند
اقتصاد ایران: تهران-ایرنا- مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران از حادثه آتش سوزی در یک مجتمع تجاری در خیابان امیرکبیر خبر داد و گفت: تاکنون سه آتش نشان به دلیل دود گرفتگی شدید راهی بیمارستان شدند.

محمد کرم درآبادی سه شنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ساعت 21 و 30 دقیقه امشب حادثه آتش سوزی در یک مجتمع تجاری در خیابان امیرکبیر نرسیده به خیایان ملت روبروی پاساژ کاشانی به سامانه 115 اعلام و بلافاصله 4 دستگاه آمبولانس به همراه یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و دو خودروی فرماندهی اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.
وی بیان کرد: در یک مجتمع تجاری آتش سوزی گسترده ای رخ داده که تا این لحظه سه نفر از آتش نشانان که دچار دودگرفتگی شدید و در وضعیت خطرناکی قرار داشتند توسط تکنسین های اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.
مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران ادامه داد: با حضور و اقدامات مناسب تکنسین های اورژانس هر سه آتش نشان از خفگی جان سالم به در بردند و وضعیت عمومی آنان در بیمارستان رضایت بخش است.
درآبادی خاطر نشان کرد: در حال حاضر آتش نشانان مشغول عملیات مهار این آتش سوزی گسترده هستند و شعله های سرکش آتش نیز کاهش یافته است.
همچنین سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران شامگاه سه شنبه به ایرنا گفت: آتش سوزی بسیار گسترده است و این حریق به بخش های زیادی از یک پاساژ سرایت کرده ...

[ مشاهده متن کامل سه آتش نشان تهرانی مصدوم شدند اکو نیوز ]