آماده درخشش در اوج آماگی

دریافت خبر : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۹
آماده درخشش در اوج آماگی
بازیکن تیم ملی فوتبال زیر 19 گفت: هر تیمی که در رقابت های آسیایی شرکت می کند مطمئناً حرفی برای گفتن دارد، خودمان را از پیش پیروز شده نمی دانیم ولی برای انجام بازی خوب مقابل حریفان به میدان می رویم.

گلنوش خسروی بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان ، یکی از نمایندگان اصفهان در اردوی تیم ملی است. او فوتبال را از ۱۱ سالگی شروع و هفت سال است که در تیم های ملی زیر ۱۴ سال و جوانان عضو است. خسروی تاکنون بارها در رقابت های مختلف بین المللی و آسیایی حضور داشته است.
مسابقات مقدماتی آسیایی زیر ۱۹ سال فوتبال بانوان شهریورماه در میانمار برگزار می شود و تیم ملی کشورمان باید با تیم های فلسطین، میانمار و لائوس رقابت کند، تیم هایی که به گفته خسروی، ایران هیچ شناختی از آن ها ندارد اما تلاش می کند با تمرین های سخت و فشرده اردوها در مقابل آن ها شگفت زده نشود.
وی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا در خصوص تجربه ایران در رقابت های آسیایی گفت: تیم فوتبال زیر ۱۹ سال ایران تجربه زیادی از حضور در مسابقات آسیایی دارد و در یکی از رقابت ها که در بنگلادش برگزار شد موفق به صعود از مرحله مقدماتی شد، هر تیمی که در رقابت های آسیایی شرکت می کند مطمئناً حرفی برای گفتن دارد، خودمان را از پیش پیروز شده نمی دانیم ولی برای انجام بازی خوب مقابل حریفان به میدان می رویم. حریفان تمام تلاش خود را می کنند تا مقابل تیم ملی ...

[ مشاهده متن کامل آماده درخشش در اوج آماگی ایمنا ]