نیویورک تایمز: عربستان خطر منطقه ای اصلی است و نه ایران/ حقیقت درباره قتل خاشقجی ممکن است هرگز فاش نشود

دریافت خبر : جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۴
نیویورک تایمز: عربستان خطر منطقه ای اصلی است و نه ایران/ حقیقت درباره قتل خاشقجی ممکن است هرگز فاش نشود
نیویورک تایمز در گزارشی نوشت: واشنگتن و غرب که تشنه نفت و پول عربستان سعودی هستند چشم خود را به روی نقض حقوق بشر توسط عربستان بستند همچنین عبور شاهزاده«محمد بن سلمان» ولیعهد عربستان سعودی از همه حد و مرزها باعث شده است که عربستان سعودی خطر منطقه ای اصلی به حساب بیاید و نه ایران.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی نوشت: عربستان سعودی داستان جدیدی درباره قتل«جمال خاشقجی» روزنامه نگار عربستانی که در کنسولگری کشورش در استانبول به قتل رسید، مطرح کرد و به نظر می رسد که دولت«دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا آماده پذیرفتن آن است.
این روزنامه آمریکایی در ادامه نوشت:بسیار دشوار است که این را باور کنیم که یک هواپیما تعدادی نیروی امنیتی و یک پزشک قانونی را با خود به استانبول بیاورد تا فقط خاشقجی را با مهر و محبت برای بازگشت به عربستان قانع کنند.
این روزنامه نوشت:واقعیت ممکن است در سایه احتمال اعدام 5 مظنون و از بین بردن شاهدان اصلی هرگز فاش نشود.
نیویورک تایمز همچنین نوشت: کاملا روشن شده است که نیاز به تغییر در روابط عربستان غرق در نفت و ایالات متحده کاملا وجود دارد.
این روزنامه آمریکایی نوشت: ترور و تلاش های جنجالی برای سرپوش گذاشتن بر جنایت قتل خاشقجی امپراتوری عربستان سعودی را عریان کرد.
در گزارش نیویورک تایمز آمده است: واشنگتن و غرب که تشنه نفت و پول عربستان سعودی هستند چشم خود را به روی نقض حقوق بشر توسط عربستان ...

[ مشاهده متن کامل نیویورک تایمز: عربستان خطر منطقه ای اصلی است و نه ایران/ حقیقت درباره قتل خاشقجی ممکن است هرگز فاش نشود انتخاب ]

آخرین اخبار انتخاب