هزینه وام مسکن برای زوج های تهرانی ۱۴.۵ میلیون تومان شد

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۴
هزینه وام مسکن برای زوج های تهرانی ۱۴.۵ میلیون تومان شد
قیمت اوراق تسهیلات مسکن در این روزها حدود ۶۰ هزار تومان است در نتیجه تهرانی ها برای اخذ وام مسکن ۱۰۰ میلیون تومانی به علاوه وام جعاله باید حدود ۱۴.۵ میلیون تومان هزینه کنند.

در این روزها قیمت اوراق تسهیلات مسکن از ۵۸ هزار تا ۶۰ هزار تومان شناور است. البته قیمت تنها یکی از تسه ها که سررسیدش رو به اتمام است به حدود ۵۴ هزار تومان رسیده است.
به گزارش تجارت نیوز، اما قیمت دیگر تسه ها حدود ۶۰ هزار تومان است. قیمت امتیاز تسهیلات مسکن مهر ماه ۱۳۹۵ حدود ۵۸ هزار و ۷۰۰ تومان و قیمت تسه دی ماه ۱۳۹۵ حدود ۵۹ هزار تومان است.
همچنین قیمت امتیاز تسهیلات مسکن تیر ماه ۱۳۹۶، ۵۹ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت تسه فروردین و شهریور ماه ۱۳۹۷ حدود ۶۰ هزار تومان است. این قیمت ها نسبت به هفته گذشته چندان تغییری نداشته است.
آن گونه که از قیمت آپارتمان مشاوران املاک مشخص است در طی ماه های گذشته قیمت ها بسیارافزایش یافته و حتی می توان گفت بیش از دو برابر شده است و این موضوع خانه دار شدن را برای افراد متوسط یا متوسط رو به پایین سخت و حتی غیر ممکن کرده است. به طوری که تهرانی ها با ۱۲۰ میلیون تومان وام مسکن به علاوه وام جعاله هم به راحتی نمی توانند صاحب خانه شوند.
با توجه به قیمت های امتیاز تسهیلات مسکن که بیان شد با قیمت حدودی هر برگ تسه ۶۰ هزار تومان زوج های تهرانی برای دریافت وام ۱۰۰ ...

[ مشاهده متن کامل هزینه وام مسکن برای زوج های تهرانی ۱۴.۵ میلیون تومان شد تجارت نیوز ]