پمپئو: می خواهیم صدای ایرانی ها را بشنویم!

برترینها شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۳
وزیر امورخارجه آمریکا با طرح این ادعای مضحک که آمریکا خواهان شنیدن صدای مردم ایران است، گفت که ایرانی های باید بدانند که دخالت در امور داخلی دیگر کشور ها قابل پذیرش نیست.

خبرگزاری ایسنا: وزیر امورخارجه آمریکا تاکید کرد که خروج نیروهای آمریکایی از سوریه تضادی با راهبرد واشنگتن درقبال ایران ندارد.
 مایک پمپئو وزیر امورخارجه آمریکا که در سفر منطقه ای به سر می برد در گفت وگو با شبکه العربیه مدعی شد که روابط کشورش با عربستان سعودی برای امنیت و ثبات خاورمیانه ضروری است و آمریکا منطقه را ترک نخواهد کرد.
پومپئو در بخش دیگری از این گفت وگو تاکید کرد که خروج نیروهای آمریکایی با راهبرد واشنگتن درقبال ایران در تضاد نیست و به علاوه به معنی عقب نشینی از جنگ علیه تروریسم نخواهد بود.
وی با طرح این ادعای مضحک که آمریکا خواهان شنیدن صدای مردم ایران است، گفت که ایرانی های باید بدانند که دخالت در امور داخلی دیگر کشورها قابل پذیرش نیست.
بنابر این گزارش، وزیر امورخارجه آمریکا روز جمعه اعلام کرد که واشنگتن قصد دارد ماه آینده (میلادی) یک کنفرانس بین المللی درباره خاورمیانه در ورشو پایتخت لهستان برگزار کند که تمرکز آن روی ایران است.

سرخط اخبار