رجبی: حضور لژیونرها در جاکارتا قطعی نیست/ به دنبال بازی دوستانه با تیم های اروپایی هستیم

دریافت خبر : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۸
رجبی: حضور لژیونرها در جاکارتا قطعی نیست/ به دنبال بازی دوستانه با تیم های اروپایی هستیم
اقتصاد ایران: دبیر فدراسیون هندبال گفت: دنبال برگزاری بازی دوستانه با تیم های اروپایی هم هستیم اما این تیم ها فعلا در کمپ های خود نیستند.

محمدرضا رجبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ،در خصوص آخرین وضعیت حضور لژیونرها در اردوی آمادگی تیم ملی هندبال و بازی های آسیایی جاکارتا اظهار داشت: مذاکرات و نامه نگاری ها با باشگاه ها انجام شده است. باشگاه به صورت ضمنی به ما پاسخ مثبت دادند اما هنوز حضور هیچ یک از لژیونرها قطعی نیست و طی چند روز آینده پاسخ درخواست ما به صورت کتبی از سوی باشگاه ها داده خواهد شد.
وی درخصوص اردوی برون مرزی و بازی دوستانه برای تیم ملی گفت: ما در تورنمنت قطر حاضر خواهیم شد و با توجه به اینکه معمولا در تورنمنت های قطر حداقل 4 تیم حضور دارند، 3 بازی در قطر خواهیم داشت. دنبال برگزاری بازی دوستانه با تیم های اروپایی هم هستیم اما این تیم ها فعلا در کمپ های خود نیستند.
دبیر فدراسیون هندبال تاکید کرد: اگر نتوانیم با تیم های اروپایی بازی دوستانه برگزار کنیم احتمالا قبل از آغاز بازی های آسیایی و در جاکارتا چند بازی دوستانه با تیم های آسیایی برگزار می کنیم.
وی در پایان گفت: اردوی تیم ملی جوانان نیز در حال برگزاری است و این تیم در این مرحله اردو هم چند دیدار دوستانه با تیم بزرگسالان برگزار خواهد کرد.

[ مشاهده متن کامل رجبی: حضور لژیونرها در جاکارتا قطعی نیست/ به دنبال بازی دوستانه با تیم های اروپایی هستیم اکو نیوز ]