دادستان کل کشور: حضور دشمن در میدان جنگ به صورت فرهنگی است

دریافت خبر : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۵
دادستان کل کشور: حضور دشمن در میدان جنگ به صورت فرهنگی است
دادستان کل کشور گفت: بقای دین به جهاد است و امروز دشمن از طریق جنگ نظامی به میدان نیامده است و حضور دشمن در میدان جنگ به صورت جنگ فرهنگی است.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری در دیدار با خانواده شهدای قوه قضاییه که در تالار دشت بهشت برگزار شد، ضمن تبریک فرا رسیدن هفته قوه قضاییه و گرامی داشت یاد و خاطره آیت الله بهشتی گفت: جهاد در اسلام بهترین و بافضیلت ترین عبادت است و بقای دین به جهاد است و جهاد یعنی مبارزه در برابر دشمنان و تا امروز عزیزانی سینه خود را در برابر دشمن سپر قرار دادند و گاهی جهاد با مال است که قرآن کریم جهاد با مال را با جهاد جان قرار داده است.
وی افزود: جهاد کبیر یعنی با قرآن جهاد کبیر کن. به چه صورت است؟ در عرصه اعتقادات و فرهنگ و ساختن انسان جهاد کبیر می شود. امروز در عرصه میدان مبارزه ای هستیم که می تواند مصداق جهاد کبیر باشد. امروز دشمن از طریق جنگ نظامی به میدان نیامده است و حضور دشمن در میدان جنگ به صورت جنگ فرهنگی است. همان چیزی که رهبر انقلاب چند سال پیش به عنوان شبیخون فرهنگی هشدار دادند.
منتظری با اشاره به فضای مجازی گفت: فضای مجازی و پیام رسان ها و فناوری روز را اگر مشاهده کنید می بینید که در اعماق زندگی ما نفوذ کرده و همه یک دستگاهی به نام موبایل به دست دارند و از طریق ...

[ مشاهده متن کامل دادستان کل کشور: حضور دشمن در میدان جنگ به صورت فرهنگی است ایسنا ]