فتاحی: برای برگزاری بازی های ملی در اهواز باید زیرساخت ها فراهم باشد

دریافت خبر : سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۷
فتاحی: برای برگزاری بازی های ملی در اهواز باید زیرساخت ها فراهم باشد
مسوول برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال درباره عدم برگزاری یکی از بازی های دوستانه تیم ملی در روز افتتاحیه ورزشگاه فولاد آرنا، گفت: ورزشگاه خوبی داریم ولی فکر می کنم به اندازه کافی هتل خوب در اهواز برای اسکان دو تیم و کادر اجرایی نباشد و در این زمینه باید تمام زیر ساخت ها فراهم باشد.

سعید فتاحی در حاشیه افتتاح ورزشگاه فولاد آرنا، اظهار کرد: این ورزشگاه خیلی وقت بود که آماده شده بود که بحث پارکینگ ها و ورودی آن مطرح بود که خدا را شکر حل شد. جا دارد از مسوولان فولاد بابت این اقدام که باعتث شد چنین ورزشگاه مجهزی به فوتبال کشور اضافه شود، قدردانی کنم. ان شاءالله از نیم فصل دوم بازی های فولاد در این ورزشگاه برگزار می شود.
وی در پاسخ به این سوال که باتوجه به نزدیکی جایگاه تماشاگران به زمین آیا تمهیدات لازم در این خصوص اندیشیده شده است؟ گفت: ورزشگاه ها در همه جای دنیا از جمله ترکیه، عراق و کشورهای اطرف به این شکل هستند و ما هم باید به همین صورت باشیم. البته هواداران ما خوب هستند و در فنیال آسیا علی رغم این که پرسپولیس نتیجه نگرفت. هواداران این تیم را تشویق کردند و اتفاقی هم نیفتاد. به هر حال مردم باید کمک کنند تا بتوانیم مسابقات را هر چه بهتر برگزار کنیم و ان شاءالله مشکلی پیش نیاد. به هر حال این الزام فیفا و همه جای دنیا به این صورت است.
مسوول برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال درباره این که چرا در حالی که قرار بود این ورزشگاه با برگزاری یکی از دیدارهای دوستان تیم مل ...

[ مشاهده متن کامل فتاحی: برای برگزاری بازی های ملی در اهواز باید زیرساخت ها فراهم باشد تابناک ]