تکذیب استعفای ظریف/ حل مشکلات کارگران هفت تپه

دریافت خبر : دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۴:۵۷
تکذیب استعفای ظریف/ حل مشکلات کارگران هفت تپه
توئیت های سیاسی امروز از موضوع تکذیب استعفای ظریف وزیر امور خارجه تا حل مشکلات کارگران کارخانه نیشکر هفت تپه در هیأت دولت را شامل می شود.

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب گروه سیاسی خبرگزاری آنا، در توئیت گردی سیاسی که برای نخستین بار، روزانه در این خبرگزاری منتشر خواهد شد، جدیدترین توئیت های افراد و شخصیت های سیاسی و فعالان عرصه رسانه در باب موضوعات روز را منتشر می کنیم.
نخستین توئیتر سیاسی امروز به موضوع مارک فیتز پاتریک از موسسه مطالعات استراتژیک اختصاص دارد که وی می نویسد: «در همین روزها امکان دارد که ایران تصمیم بگیرد محدودیت های اعلام شده بدلیل توافق هسته ای را پشت سر بگذارد چرا که از مزایای این توافق بی بهره مانده است. در این صورت فریاد ما بلند خواهد شد. پس شاید ما باید از اینکه آنها به توافق متعهد هستند قدردانی کنیم».
دومین صفحه گردی سیاسی امروز به نوشته پرویز اسماعیلی مسئول اطلاع رسانی نهاد ریاست جمهوری پرداخته است که به شایعه ای درباره استعفا ظریف اشاره دارد.
وحید یامین پور فعال برجسته رسانه ای و مجری صدا و سیما در صفحه مجازی خودش به برخی از گزارش ها در روزنامه ها نقدی وارد می کند و مطلبی را به نگارش در می آورد.
چهارمین توئیت گردی امروز را به علیرضا زاکانی می دهیم با این مطلب که سخت به سخنان ظریف درباره ...

[ مشاهده متن کامل تکذیب استعفای ظریف/ حل مشکلات کارگران هفت تپه خبرگزاری آنا ]