گوشی جدید نوکیا با دوربین پنج گانه

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲:۴۷
گوشی جدید نوکیا با دوربین پنج گانه
شرکت های بزرگ تلفن های همراه در رقابت تنگاتنگ با یکدیگر قرار دارند و روزانه در دنیای موبایل شاهد رونمایی از جدیدترین دستگاه ها هستیم.

به گزارش مشرق به نقل از جی اس ام آرنا، تاکنون ۴۵ هفته از سال ۲۰۱۸ میلادی سپری شده است و در بررسی مهم ترین رویدادهای موبایل در هفته ای که گذشت با اخبار جدیدی مواجه می شویم. در این هفته، سامسونگ سیم رابط کاربری جدید معرفی کرد. در این هفته در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان سامسونگ (SDC ۲۰۱۸) نگاهی اجمالی به گوشی هوشمند سامسونگ، OLED، چشم انداز این کمپانی برای نرم افزارهای آینده خود و نگاهی به Bixby و آینده آن اشاره شد. در اخبار دیگر شاهد رونمایی نوکیا از گوشی جدیدیش بودیم و پتنت جدید این شرکت معرفی شد. این هفته شیائومی گامی دیگر به سمت سلطه جهانی برد و ده ها خبر دیگر از دنیای موبایل منتشر شد؛ اگر به اخبار موبایل علاقه مندید در ادامه با همراه باشید تا با تازه ترین اخبار موبایل در هفته ای که گذشت باخبر شوید.
تصاویر رندر از نوکیا ۹ فاش شد
به تازگی تصاویر رندری از نوکیا ۹، گوشی پرچمدار بعدی HMD منتشر شده است که این گوشی را به همراه دوربین پنج گانه نشان می دهند. این تصاویر و ویدئوی مربوطه توسط افشاگران مطرحی به نام های OnLeans و ۹۱Mobiles منتشر شده اند که سابقه خوبی در ...

[ مشاهده متن کامل گوشی جدید نوکیا با دوربین پنج گانه مشرق نیوز ]