فوتبال| کرواسی با گل ثانیه های پایانی موضع اسپانیا را به خطر انداخت/ بوسنی به لیگ A ملت های اروپا صعود کرد

دریافت خبر : جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱:۲۵
فوتبال| کرواسی با گل ثانیه های پایانی موضع اسپانیا را به خطر انداخت/ بوسنی به لیگ A ملت های اروپا صعود کرد
فوتبال جهان- مهمترین بازی رقابت های لیگ ملت های اروپا با برتری دیرهنگام خانگی نایب قهرمان جهان مقابل اسپانیا به پایان رسید.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، دور جدید رقابت های لیگ ملت های اروپا با برتری 3 بر 2 تیم ملی کرواسی در خانه اش مقابل اسپانیا آغاز شد.
 در این بازی گروه چهارم لیگ A که کرواسی برای اولین بار از زمان محرومیتش اجازه حضور تماشاگران را داشت، اسپانیا توسط سبایوس در دقیقه 56 و کاپیتان راموس در دقیقه 78 (از روی نقطه پنالتی) به گل رسید و گل های کرواسی توسط کراماریچ در دقیقه 54 و جدواج در دقایق 69 و 3+90 زده شدند. با این تساوی، اسپانیای شش امتیازی در صدر ماند، اما تنها در صورت تساوی انگلیس و کرواسی در بازی آخر به نیمه نهایی صعود می کند. در غیر این صورت برنده بازی انگلیس و کرواسی که هر دو، چهار امتیاز دارند به مرحله بعد می رسد.
 در گروه دوم لیگ A، بلژیک 2 بر صفر ایسلند از پیش سقوط کرده به سطح B را برد و به صعود امیدوار شد. باتشوایی در دقایق 65 و 81 هر دو گل تیم سوم جام جهانی 2018 را به ثمر رساند.
براساس این گزارش، در گروه سوم لیگ B، نبرد بوسنی و اتریش در زمین اتریشی ها با تساوی بدون گل به پایان رسید تا بوسنی جواز صعود به لیگ A را کسب کند.
همچنین در گروه دوم لیگ C مجارستان 2 بر ...

[ مشاهده متن کامل فوتبال| کرواسی با گل ثانیه های پایانی موضع اسپانیا را به خطر انداخت/ بوسنی به لیگ A ملت های اروپا صعود کرد خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم