از سوسیس تا فلفل ساب؛ تولیدات عجیب خودروسازها!

تیتربرتر دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۷

به گزارش تیتربرتر؛
اکثر خودروسازان جهان به ساخت و توسعه خودرو های گوناگون پرداخته و معمولا به دلیل تولید خودرو هایی متفاوت و قدرتمند به شهرت جهانی رسیده اند. ولی به رغم سود هنگفتی که تولید خودرو نصیب برخی از صاحبان و سرمایه گذاران کمپانی های خودروساز می کند؛ آن ها برای به دست آوردن پول بیشتر به سراغ ساخت و توسعه چیز های دیگری رفته اند!
برترین ها: اکثر خودروسازان جهان به ساخت و توسعه خودرو های گوناگون پرداخته و معمولا به دلیل تولید خودرو هایی متفاوت و قدرتمند به شهرت جهانی رسیده اند. ولی به رغم سود هنگفتی که تولید خودرو نصیب برخی از صاحبان و سرمایه گذاران کمپانی های خودروساز می کند؛ آن ها برای به دست آوردن پول بیشتر به سراغ ساخت و توسعه چیز های دیگری رفته اند!
بسیاری از کمپانی های مشهور جهان مانند جنرال موتورز و هوندا که متخصص ساخت خودرو های گوناگون هستند؛ چیز هایی مانند قطار و هواپیما تولید کرده و قطعا این موضوع شما را متعجب خواهد کرد. حتی فولکس واگن یکی از بهترین تولیدکنندگان سوسیس بوده و سوسیس های فولکس واگن مشتریان زیادی دارد! حالا ما تصمیم گرفتیم که در این مقاله ۱۰ خودروساز مشهور را به شما معرفی کنیم که بجای خودرو چیز های دیگری هم تولید می کنند.
هوندا - جت
در حال حاضر هوندا یکی از محبوب ترین تولیدکنندگان خودرو در جهان است. اما خودرو تنها محصول کمپانی هوندا نبوده و این شرکت متخصص تولید جت های کوچک و خصوصی است. هم اکنون می توان هوندا HA-۴۲۰ را از نمایندگی های هوندا در سراسر جهان خریداری کرده و یا آن را از طریق وبسایت HondaJet انتخاب و خریداری کنید.
جت HA-۴۲۰ یکی از جت های خصوصی هوندا بوده و بیشتر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار