تمدید ثبت نام در آزمون جذب اختصاصی طلاب در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری

شبستان پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵
ثبت نام در آزمون اختصاصی دانشگاه مذاهب اسلامی(ویژه طلاب برادر و خواهر) برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸ در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تا پایان اردیبهشت ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری شبستان و به نقل از روابط عمومی، دانشگاه مذاهب اسلامی بر اساس مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با نظارت سازمان سنجش آموزش کشور از میان طلاب حوزه های علمیه شیعه و مدارس علوم دینی اهل سنت از طریق آزمون اختصاصی در سال تحصیلی 99 -98 در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو می پذیرد.
بر اساس اعلام معاونت آموزشی دانشگاه مذاهب اسلامی آزمون اختصاصی جذب طلاب دانشگاه در 18 رشته محل، 31 خرداد 98 در شهرهای تهران، قم، بندرعباس، زاهدان، سنندج، گنبد کاووس و بوشهر برگزار خواهد شد.
براین اساس با عنایت به حوادث جاری شدن سیل در برخی از استان های و با ابراز تأسف از خسارت های جانی و مالی هم وطنان عزیز، و از طرفی موج عظیم همدلی مردم از جمله حضور طلاب عزیز شیعه و اهل سنت برای امدادرسانی به سیل زدگان، دانشگاه مذاهب اسلامی با تغییر زمان برگزاری آزمون اختصاصی طلاب از 98/02/05 به 98/03/31 موافقت نمود.
همچنین زمان ثبت نام در این آزمون نیز تا تاریخ 31 اردیبهشت ماه 98 تمدید گردید.
لذا زمان بندی برگزاری آزمون اختصاصی طلاب سال 1398 به شرح زیر تغییر می یابد:
تمدید تاریخ ثبت نام تا تاریخ 98/02/31 (این تاریخ به هیچ وجه تمدید نمی گردد) تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه آزمون 29و 98/03/28 تاریخ برگزاری آزمون 98/03/31
علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت دانشگاه به نشانی www.mazaheb.ac.ir و با مطالعه دقیق دفترچه آزمون اختصاصی نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
دریافت دفترچه آزمون اختصاصی99-98 (طلاب شیعه و اهل سنت) کلیک نمائید
رشته محل های آزمون جذب اختصاصی دانشگاه مذاهب ...