بازیگران جدید حوزه بانکداری را بپذیریم

دریافت خبر : سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳
بازیگران جدید حوزه بانکداری را بپذیریم
تهران- ایرنا- معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات با اشاره به اهمیت پذیرش تغییرات و نقش افرینان جدید، گفت: آنچه در حوزه تراکنش اتفاق افتاده است، بازیگران جدیدی هستند که به حوزه تکنولوژی مالی و بانکداری کشور ورود کرده اند.

به گزارش خبرنگار علمی ایرنا، دکتر امیر ناظمی روز سه شنبه در سخنانی در آیین گشایش چهارمین نمایشگاه تراکنش اظهار داشت: فصل ها تغییر پیدا می کنند، بنا بر تغییر فصل ها، موجودات زنده ای که می خواهند همچنان زنده بمانند تغییر پیدا می کنند. گیاهان نیز شیوه زندگی خود را عوض می کنند. لباس ما در روز بارانی متفاوت از لباسی است که در روز آفتابی بر تن می کنیم. این تغییر و پذیرش تغییر اولین گام عقلانیت است.
وی با بیان این که بزرگترین نمود عینی پذیرش تغییرات، در پذیرش بازیگران جدید است، ادامه داد: بازیگران جدیدی که می آیند و ما آن ها را به واسطه قوانین و مقررات دسترسی به داده ها و دسترسی به منابع می پذیریم. آن چیزی که در حوزه تراکنش اتفاق افتاده است بازیگران جدیدی هستند که به حوزه تکنولوژی مالی و بانکداری کشور ورود پیدا کرده اند و اگر بازیگران سنتی بخواهند همچنان وجود داشته باشند، باید آن ها را بپذیرند.»
ناظمی در ادامه گفت: شرط عقلانیت این است ما بازیگران جدیدی را که به واسطه فناوری ها و تغییرات الگوی رفتار مردم و تغییر دیدگاه ها و ادراک به وجود آمده اند بپذیریم. ما شاهد این تغییرات هستیم اما ...

[ مشاهده متن کامل بازیگران جدید حوزه بانکداری را بپذیریم ایرنا ]