انتصاب یک جوان بعنوان معاون پارلمانی وزارت آموزش و پرورش

دریافت خبر : جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۷
یک جوان، معاون پارلمانی وزیر آموزش و پرورش شد. به گزارش خبرنگار عصرخبر، همزمان با معارفه حجت الاسلام رستمی به عنوان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، دکترامیرعلی نعمت اللهی، طی حکمی از سوی محمد بطحائی وزیر آموزش و پرورش به عنوان معاون پارلمانی و حقوقی وزارت آموزش و پرورش معارفه شد. نعمت اللهی متولد ۱۳۵۹ و دانش آموخته رشته حقوق عمومی است و در سوابق اجرایی وی رئیس امور حقوقی و قوانین حقوقی سازمان اداری-استخدامی و مشاور رئیس دانشگاه هنر، عضو هیات امنای موسسه فرهنگ و هنر، عضو مدیران راهبردی وهیات انطباق مجمع تشخیص مصلحت نظام دیده می شود و وکیل دادگستری و اهل هرمزگان است.

یک جوان، معاون پارلمانی وزیر آموزش و پرورش شد.
به گزارش خبرنگار عصرخبر ، همزمان با معارفه حجت الاسلام رستمی به عنوان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، دکترامیرعلی نعمت اللهی ، طی حکمی از سوی محمد بطحائی وزیر آموزش و پرورش به عنوان معاون پارلمانی و حقوقی وزارت آموزش و پرورش معارفه شد.
نعمت اللهی متولد ۱۳۵۹ و دانش آموخته رشته حقوق عمومی است و در سوابق اجرایی وی رئیس امور حقوقی و قوانین حقوقی سازمان اداری-استخدامی و مشاور رئیس دانشگاه هنر، عضو هیات امنای موسسه فرهنگ و هنر، عضو مدیران راهبردی وهیات انطباق مجمع تشخیص مصلحت نظام دیده می شود و وکیل دادگستری و اهل هرمزگان است.

[ مشاهده متن کامل انتصاب یک جوان بعنوان معاون پارلمانی وزارت آموزش و پرورش عصر ایران ]